Mr. Teastar, sitko na sypané čaje v tvare milého plavca v horúcom kúpeli

33 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

12,90 

Vyberte množstvo:

1x 12,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 2,00 
Najlepšia cena
3x 9,90 / kus Ušetrite 9,00 
14-denná možnosť vrátenia 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sitko na sypané čaje v tvare milého plavca v horúcom kúpeli. Silikónové sitko sa jednoducho naplní čajovou zmesou, ktorá postačuje na šálku s objemom 3 dcl a svojím zjavom vám spríjemní studené dni. 

 • vyrobené zo silikónu potravinárskej triedy 
 • 2 v čajovej súprave v najlepšej spoločnosti 
 • vymeňte porciovaný čaj za prírodnú zmes 
 • Veľkosť: 8 cm
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Najmilšie riešenie pre všetky čajové zmesi
Sitko Mr. Teastar zmení každú vašu najobľúbenejšiu čajovú zmes na chutný teplý nápoj. Postrajte sa o dobrú náladu počas studených dní, ktoré prichádzajú a doprajte si najsympatickejšiu kuchynskú pomôcku všetkých čias! Milé sitko Mr. Teastar je vysokokvalitnou kuchynskou pomôckou, ktorá umožňuje jednodoché dávkovanie vašich najobľúbenejších sypaných čajov.
Súprava dvoch sitiek na teplé momenty vo dvojici
Mr. Teastar k vám dorazí v spoločnosti svojho najlepšieho priateľa a je výborným nápadom na darček pre vášho partnera alebo rodičov. Čo môže byť krajšie, ako vychutnať si šálu dobrého horúceho čaju v spoločnosti najbližších?
Chcete vypiť viac tekutín?
Len ťažko presvedčíte dieťa, aby vypilo viac čaju? Bolo by lahšie, keby mu v šálke spoločnosť robil milý panáčik, do ktorého podľa chuti nasypete čaj. Príliš malý príjem tekutín je častým problémom aj u dospelých. Zmesou podľa vlastnej chuti si pripravíte ideálny nápoj, ktorý s radosťou vypijete!

Ďalšie informácie

 • 8 cm

 • svetlosivá a tmavosivá

 • silikón

 • na zmes, ktorá postačuje na 3 dcl čaju

 • na hrubo a jemne mleté čajové zmesi. V prípade najjemnejších zmesí
  odporúčame použitie dodatočného papierového filtra.

 • nasypte zmes do spodnej časti a znova založte hornú časť

 • môže sa umývať v umývačke

 • 2x Mr. Teastar

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.