MultiCutt, multifunkčný krájač Mandoline

46 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

34,90 

Vyberte množstvo:

1x 34,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 32,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 29,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

VÁŠ NENAHRADITEĽNÝ KUCHYNSKÝ POMOCNÍK! NAKRÁJAJTE NA PLÁTKY A NA KOCKY OVOCIE, ZELENINU A SYR AKO PROFESIONÁL! S krájačom potravín MultiCutt krájate bezpečnejšie, rýchlejšie a jednoduchšie! Pripravte zdravé domáce jedlá pre svoju rodinu v momente!

 • rýchle a jednoduché krájanie
 • Nastaviteľná hrúbka
 • Otočný gombík s 3 rôznymi čepeľami
 • Možno prať v umývačke riadu
 • Vyrobené z netoxických materiálov
 • Nie je potrebná žiadna elektrina
 • Zomelie zeleninu, orechy, cesnak, šalát…
 • Materiál: ABS plast
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RÝCHLE A JEDNODUCHÉ KRÁJANIE
Krájač potravín MultiCutt má nastaviteľnú hrúbku a otočný gombík, ktorý vám umožňuje zvoliť typ čepele pre požadovaný plátok. Už žiadne vymieňanie čepele! Len jednoduché otočenie gombíka umožňuje nakrájať mrkvu, tekvicu, zemiaky a ďalšie.
NAVRHNUTÉ PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ
Ľahko uchopiteľná bezpečnostná rukoväť bezpečne drží jedlo pre stabilné krájanie a chráni prsty pred poranením. Dodáva sa s ochranným krytom čepele a protišmykovou gumovou podložkou, aby sa predišlo nehodám pri šmyku. MultiCutt je vyrobený z odolných netoxických plastov ABS, gumy a nehrdzavejúcej ocele, šetrných k životnému prostrediu a je bez chuti.
FDA SCHVÁLENÁ & BPA FREE, BEZPEČNÉ NA POUŽITIE A JEDNODUCHÉ ČISTENIE
Robustný rám z nehrdzavejúcej ocele a čepeľ pre vysoké zaťaženie sú vyrobené tak, aby vydržali. Zabudnite na lacné plastové krájače potravín Mandoline. Tento prežije všetky! Vyrobené z extra odolného plastu odolného proti rozbitiu a nehrdzavejúcej ocele. Je navrhnutý a vyrobený podľa najvyšších štandardov výkonu, dá sa ľahko oddeliť, zaberá veľmi málo miesta a je vhodný do umývačky riadu.

Ďalšie informácie

 • ABS plast

 • 852 g

 • 26 x 24 x 12,70 cm

 • 1 x krájač – pásiky, 3 x Časti bubna z nehrdzavejúcej ocele, 1 x Pokyny pre inštaláciu

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.