Multidrill, 5-dielna sada strojových brúsnych vrtákov

27 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

17,99 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,69 / kus Ušetrite 2,60 
Najlepšia cena
3x 15,59 / kus Ušetrite 7,20 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 5 ľudí si práve prezerá tento produkt
 • 5 univerzálnych brúsnych hlavíc
 • Vhodné pre všetky vŕtačky
 • Na drevo, gumu a plast
 • Z kvalitnej ocele
 • Sada obsahuje: 5 brúsnych vrtákov
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
5-DIELNA SADA PRE VŠETKÝCH MAJSTROV
Ste profesionálom alebo len nadšeným milovníkom vŕtačiek, skrutkovačov a ostatného náradia, jednoducho všetkého železiarskeho tovaru? Ste kutilom, ktorý potrebuje najlepšie náradie na svoju prácu? Za pomoci vrtákov Multidrill budete môcť sami jemne ukončiť detaily pri brúsení, leštení a frézovaní špecifických častí rozličných povrchov. Vybavte sa od hlavy po päty touto výnimočnou sadou závitov.
KVALITNÝ NÁSTROJ NA DETAILY
Multidrill brúsne závity pre vrtáky sú vyrobené z najlepšej rýchloreznej ocele. Zuby na brúsnych hlaviciach sú vyrobené s mimoriadnou presnosťou pre dlhšiu životnosť a účinnejšie rezanie. To je dokonalý svet pre vaše stolárske projekty!
VŠESTRANNOSŤ
S týmito závitovými hlavicami budete brúsiť, rezať, vyrezávať a leštiť. Môžete ich použiť na drevo, gumu, plast alebo iné nepevné povrchy. Pri práci Multidrill vrtáky nespôsobujú prášenie. Sada obsahuje 5 rozličných tvarov závitových hlavíc: ohrúhla, oválna, valcová, veľký a malý strom – vyhovujú všetkým elektrickým akumulátorovým vŕtačkám. Tieto odolné rotačné brúsky vám uľahčia každý projekt a prinesú spokojnosť zo špičkovo dokončenej práce.

Ďalšie informácie

 • 5 brúsnych vrtákov

 • 100 g

 • oceľ

 • guľa 56 X 13 mm, ovál 30 X 56 mm, valec 28 X 56 mm, veľký strom 32 X
  60 X 13 mm, malý strom 25 X 50 X 13 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.