MultiSlicer, viacúčelový krájač na zeleninu s ergonomickou protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami

48 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ergonomicky navrhnutý krájač na zeleninu s protišmykovou rukoväťou a 3 rôznymi čepeľami z nehrdzavejúcej ocele vám umožní pripraviť čerstvé a zdravé domáce jedlá 8-krát rýchlejšie! Ušetrite čas a nakrájajte niekoľko plátkov cukety, mrkvy, zemiakov, cvikly, cibule alebo paradajok na jeden šup!

 • Ergonomický protišmyková rukoväť
 • 3 rôzne čepele
 • Extrémne ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele
 • 8x rýchlejšia príprava
 • Pre zdravé domáce jedlá
 • Ľahké čistenie
 • Pri kúpe krájača MultiSlicer bude chránič prstvo SliceProtect váš s 50% zľavou!
 • Rozmery: 30x7 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

8x rýchlejšia príprava

Inovatívna kombinácia mimoriadne ostrých nožov a ergonomickej rukoväti vám umožní pripraviť zeleninu 8-krát rýchlejšie v porovnaní s ručným krájaním!

3 rôzne nože na protišmykovej rukoväti

Ergonomická protišmyková rukoväť sady MultiSlice je vybavená 3 rôznymi nožmi, ktoré sa dajú rýchlo a ľahko vymeniť pomocou patentovaného klik systému!

Zdravé domáce jedlá

Už žiadne výhovorky pri príprave čerstvých a zdravých domácich jedál! MultiSlice šetrí váš čas v kuchyni!

Ďalšie informácie

 • 30×7 cm

 • Pri používaní krájača posúvajte jedlo smerom dole k nožom, je to 8x rýchlejšie. Pred krájaním väčšej zeleniny, ako napríklad uhorka alebo mrkva, ju nakrájajte na menšie kusy. Odporúčame používať chránič prstov!

 • Čepele sa jednoducho vyberú a opláchnu pod tečúcou vodou. Na odstránenie zvyškov jedla z nožov odporúčame použiť čistiacu kefku.

 • Čepele sú veľmi ostré, takže pri používaní krájača buďte opatrní. Odporúčame vám používať chránič prstov.Ak krájate menšiu zeleninu, držte ju ďalej od nožov alebo použite chránič prstov. MultiSlicer nie je vhodný na rezanie mäsa. Udržujte krájač mimo dosahu detí.

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.