NeonGlowSticks, sada neónových tyčiniek a ďalšieho zábavného príslušenstva

23 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

22,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

NeonGlowSticks je zábavná sada neónových tyčiniek v žiarivých farbách a ďalšieho príslušenstva na výrobu rôznych výtvorov, ako sú okuliare, náramky, gule alebo kvety! Sada je ideálnou voľbou pre rôzne generácie a príležitosti – detské hry, bláznivé párty, svadby, pikniky, narodeniny, festivaly alebo koncerty!

 • Vytvárajte svietiace náramky, poháre, gule a ďalšie zábavné predmety v neónových farbách
 • Žiarivé neónové farby rozžiaria atmosféru
 • 100 farebných neónových tyčiniek, ktoré sa ľahko ohýbajú
 • 100 spojov a 2 trojité konektory na vytvorenie náramkov
 • 2 nástavce s viacerými konektormi na tvorbu gulí, kvetov a ďalších výtvorov
 • 1 súprava na výrobu okuliarov
 • Tyčinky svietia 10 až 12 hodín
 • Perfektný nápad na nočné párty, narodeniny, festivaly, svadby, detské hry atď.
 • Vysokokvalitný materiál, ktorý je netoxický a nehorľavý
 • Žiadne krvácanie farieb
 • V balení: 100x neónová tyčinka, 100x náramkový konektor, 2x trojitý konektorový adaptér, 2x multikonektorový adaptér, 1x sada okuliarov
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Neónové tyčinky svietia 10 až 12 hodín, takže sa môžete zabávať až do rána!

Sada s neónovými tyčinkami a ďalšími párty doplnkami je tiež skvelou voľbou pre detské hry, svadby, pikniky, narodeniny, výročia atď.

Táto bohatá sada obsahuje 100 neónových tyčiniek, 100 spojov a 2 trojspojkové nástavce na tvorbu náramkov, 2 viacspojkové nástavce na tvorbu guličiek alebo kvetov a sadu na výrobu okuliarov!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jana B. 37 min ·
Bláznivé! Mali sme párty a je to naozaj skvelé, keď je tma. Svetlá sa naozaj vydaria! Comment's image
Komentár Zdieľať
(4)
Alexander G. 28 min ·
super Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Zlatica V. 41 min ·
Vrelo odporúčame! Polovicu som použila na rozlúčku so slobodou, ktorú organizujem, a druhá polovica zamestnala moje deti na celé popoludnie :) Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)

Ďalšie informácie

 • 100x neónová tyčinka, 100x náramkový konektor, 2x trojitý konektorový adaptér, 2x multikonektorový adaptér, 1x sada okuliarov

 • 20 x 0,5 cm (tyčinka)

 • Tyčinka začne svietiť, keď ňou zľahka zatrasiete. Tyč sa môže ohýbať. Súprava sa dodáva s rôznymi nástavcami na vytváranie výtvorov: 100 kĺbov na výrobu náramkov; 2 nástavce s 3 kĺbmi na výrobu okuliarových rámov, kvetov, dvojitých kruhov; 2 nástavce s viacerými kĺbmi na výrobu gule, kvetov atď. a súprava na výrobu okuliarov.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.