NonSlipStrips, 6 samolepiacich protišmykových pásov pre kúpeľne a ďalšie miestnosti

20 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

17,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Skvelé riešenie pre klzké povrchy vo vašej domácnosti! Protišmykové nálepky sú samolepiace a ľahko sa inštalujú. Nemajú skryté miesta, kde by sa baktérie mohli množiť alebo zadržiavať nečistoty, takže sú vhodné do kúpeľní, kuchýň, laboratórií atď.

  • Jemná štruktúra, odolná proti oderu a príjemná na dotyk.
  • Vodotesné pásy vhodné pre všetky mokré povrchy
  • Ľahko sa čistia
  • Žiadne skryté miesta pre baktérie
  • Ideálne pre vaňu, sprchu, kuchyňu atď.
  • Balenie obsahuje: 6x protišmykový pás
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NECÍTITE SA BEZPEČNE VO VAŠEJ KÚPEĽNI?

Naše gumené protišmykové pásy majú jedinečný neabrazívny povrch, ktorý sa nešmýka. Vhodné aj pod bosé nohy a ľahkú obuv. Najčastejšie sa používajú v sprchách, vaňách, bazénoch, na člnoch, plachetniciach atď. Sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie.

Žiadne skryté miesta pre baktérie

Protišmykové nálepky nemajú skryté miesta, kde by sa mohli množiť baktérie alebo kde by sa mohli hromadiť nečistoty.

Ľahká inštalácia

Pásky sú samolepiace a veľmi ľahko sa inštalujú. Sú ideálne pre kuchyne, laboratóriá, výrobne sterilných výrobkov, schodiská, oblasti na prípravu jedál.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jana B. 33 min ·
Objednala som tieto pásy pre moju babičku a bola veľmi vďačná. Konečne som kľudnejša, keď ide teraz na záchod pretože predtým som sa vždy bála, že spadne.
Komentár Zdieľať
(16)
Michal S. 21 min ·
Strašne sa šmýka v našej sprche, takže som bol veľmi rád, keď som videl vašu reklamu. Viete, aké to je, keď ste starí ... musíte byť opatrní!
Komentár Zdieľať
(14)
Bianka C. 48 min ·
Som veľmi spokojná s nákupom. Nálepky som objednala, pretože sa môjmu trojročnému dieťaťu v sprche veľmi šmýka a vždy sa obávam, že si udrie hlavu. Hodnotenie 10! 😊
Komentár Zdieľať
(5)
Alena D. 36 min ·
Tak toto je jedne z najlepších nákupov za poslednú dobu! Mama mi vždy hovorí, že objednávam len blbosti, ale teraz je tiež úplne nadšená! 😊
Komentár Zdieľať
(7)
Milan B. 20 min ·
Skvelý nákup. Objednal som 2 sady, jednu do kúpeľne a druhú do kuchyne, pretože dlaždice v kuchyni sú veľmi klzké. Manželka bola veľmi šťastná!
Komentár Zdieľať
(9)
Jakub D. 24 min ·
Ďakujem za pomoc s uskutočnením objednávky. Dodanie bolo rýchle a určite si u vás objednám aj niečo iné!!
Komentár Zdieľať
(15)

Ďalšie informácie

  • 6x protišmykový pás

  • 2 x 38 cm

  • PVC

  • priehľadná

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.