Ortopedický vankúš na spanie na boku, GoodSleep

36 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

19,99 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,39 / kus Ušetrite 3,20 
Najlepšia cena
3x 17,19 / kus Ušetrite 8,40 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Človek v priemere prespí tretinu svojho času, takže spôsob a poloha v spánku majú veľký význam pre náš blahobyt a psychofyzický stav. Vankúš GoodSleep ponúka vynikajúcu oporu pri spánku na boku, zmierňuje tlak na kolená, panvu, bedrovú oblasť a chrbticu, a tým zlepšuje kvalitu spánku a minimalizuje chronické bolesti. Minimalizujte existujúce problémy alebo predchádzajte objavujúcim sa problémom s vankúšom GoodSleep a vaša chrbtica vám bude vďačná.

 • Stabilizuje polohu dolných končatín
 • Zmierňuje tlak na kĺby
 • Telo vracia do svojej prirodzenej polohy
 • Navrhnutý tak, aby sa počas spánku nepohyboval
 • Otvory, ktoré zabraňujú poteniu
 • Umývateľný poťah na zips
 • Ergonomicky tvarovaný
 • Váha: 1,2 kg
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
SPÁNOK PRE ZDRAVIE Neprespaná noc, únava, bolesť chrbta, tráviace ťažkosti, syndróm nepokojných nôh, bolesť svalov a kĺbov, kŕče, brnenie...Poznáte to? Ak nie, chcete sa týmto problémom vyhnúť? S ortopedickým vankúšom GoodSleep zabráňte alebo znížte problémy spôsobené nesprávnou polohou pri spánku na boku.
PRÍČINY PROBLÉMOV Podľa odborníkov je spanie na chrbte najvhodnejšie, ale v skutočnosti len veľmi málo ľudí spí takto. Ak chcete zmeniť polohu svojho tela počas spánku, to môže byť veľmi ťažká úloha a v noci, keď spíme, sa vždy umiestníme tak, ako nám to najviac vyhovuje. Ak radi spíte na boku, lekári odporúčajú, aby ste mali medzi nohami vankúš GoodSleep, ktorý umožňuje rovnomernú polohu chrbtice počas spánku a odpočinku. Týmto spôsobom sa vyhnete bolestiam v dolnej časti chrbta a v dolných končatinách, pretože si udržiavate prirodzenú polohu tela, váha tela nevytvára tlak na kĺby a krvné cievy, takže prietok krvi je lepší, znižuje sa zápal medzi kĺbovými tkanivami, a tým aj bolesť.
ERGONOMICKÝ DIZAJN A KVALITNÉ MATERIÁLY Ortopedický vankúš GoodSleep je ergonomicky navrhnutý, čo znamená, že zabraňuje zraneniam a opotrebeniu v dôsledku dlhodobej statickej polohy tela. Pamäťová pena dokonale zapadá do tvaru vašich nôh, udrží jej tvar a poskytne podporu vašej chrbtici a panve. Vnútri vankúša sú vetracie otvory, ktoré vám zaručia, že vám nebude horúco, a umývateľný poťah na zips je vítaný pri zachovaní najvyššej úrovne hygieny. Ortopédovia ju odporúčajú každému, kto rád spí na boku, má problémy s chrbticou, a hlavne tehotné ženy budú šťastné.

Ďalšie informácie

 • 1,2 kg

 • 100 % akryl

 • 100% polyuretánová pena

 • 10 cm x 14 cm x 25 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.