Pawly premium DUO

9 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

Original price was: 19,90 €.Current price is: 17,90 €.(-10%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nová úroveň starostlivosti pomocou rukavice sa volá Pawly premium DUO! 5-prstové rukavice napodobňujú hladkanie rukami a poskytujú vášmu miláčikovi každodennú starostlivosť bez stresu! Pawly premium DUO s premium silikónovými štetinkami bez BPA zachytia všetku vypadnutú srsť, masírujú, hladkajú a zároveň odstraňujú nečistotu! Zbožňujú ich psy, mačky, kone a zajačiky – a ešte obzvlášť ich majitelia!

 • ľavá a pravá rukavica univerzálnej veľkosti
 • 180 silikónových štetín bez BPA
 • odstraňujú vypadnutú srsť, nečistotu, masírujú a hladkajú
 • vhodné pre všetky veľkosti a vek psov, mačiek, koní a králikov
 • vhodné pre všetky typy a dĺžky srsti
 • výborné na suchú a mokrú každodennú starostlivosť
 • Set obsahuje: ľavá a pravá rukavica
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Premium starostlivosť bez stresu – pre obidvoch
Pawly premium DUO 5-prstové rukavice umožňujú vám i vášmu miláčikovi špičkovú každodennú starostlivosť bez stresu! Pravidelné ošetrenie srsti zlepšuje jej štruktúru, vzhad a zabraňuje vzniku uzlov v dôsledku nečistoty a vypadnutej srsti. Pawly Premium DUO nabodobňuje hladkanie a umožňuje vám, aby ste vášho miláčika ošetrili oboma rukami a po celom tele, aj po predtým ťažko dostupných miestach a to všetko počas hladkania! Po použití srsť jednoducho odstráňte z rukavíc a odhoďte do smetí.
180 hrotov pre špičkovú mokrú a suchú starostlivosť
Pawly premium DUO rokavice sú vyrobené z vysokokvalitného silikónu bez BPA, ktorý do svojich 180 štetín zachytí všetku vypadnutú srsť a nečistotu, hladká a masíruje – a to všetko naraz. Vhodné sú na každodennú suchú aj mokrú starostlivosť o srsť, výborné sú pri nanášaní šampónu pod sprchou, sú umývateľné pod tečúcou vodou a rýchlo schnú. Majitelia a zvieratá ich zbožňujú, výborne sa hodia pre všetkých, ktorí sa boja kefovania, pre krátkosrsté aj dlhosrsté zvieratá všetkých veľkostí a veku!
Zbožňujú ich zvieratá aj majitelia
Pri pravidelnej každodennej starostlivosti zvieratá zanechávajú za sebou menej srsti v byte a aute, ich srsť je krajšia a ligotavejšia a má menej uzlov, ktoré vznikajú v dôsledku nečistoty a vypadávania! Pawly premium DUO 5-prstové rukavice umožňujú ošetrenie aj na všetkých ťažšie prístupných miestach a pri vhodnej prezentácii zvieraťu sú vhodné aj pre tie najbojazlivejšie jedince! Rukavice majú na zápästí nastaviteľný pásik, ktorý sa postará o to, aby napriek univerzálnej veľkosti dobre sadli všetkým veľkostiam ruky a práve preto ich môžu používať všetci členovia rodiny!

Ďalšie informácie

 • ľavá a pravá rukavica

 • silikón bez BPA, polyester

 • univerzálna s nastaviteľným pásikom

 • všetky druhy srsti, všetkých chlpatých miláčikov

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.