Pawly Run, “Hands free” 4-dielny set pre beh a prechádzky

32 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

24,90 (-17%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pes môže byť ideálnym partnerom pre vaše športové aktivity. Osobitne pre plemená prekypujúce energiou a potrebou dlhých prechádzok je výborným spôsobom, ako vyhovieť ich potrebe po pohybe. Beh fyzicky a mentálne unaví vášho štvornohého priateľa, preto sa považuje za výbornú aktivitu, ktorá mu zabezpečuje zdravý a vitálny život.

 • elastické “schock-free” vodítko, ktoré tlmí silu ťahania pre psa aj psovoda
 • 4-dielny set so šikovnou taštičkou na potravu a vaše osobné veci
 • výborný pre disciplínu “Cani-cross” a prechádzky s kočíkmi
 • odrazky pre lepšiu viditeľnosť
 • vhodný pre psov do 30 kg
 • všetky časti setu sa môžu používať spoločne aj jednotlivo
 • Materiál: Nylon
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Najpraktickejší set pre prechádzky!
Beh s použitím klasického vodítka nie je vhodný pre psa a ani pre majiteľa, pretože jedna časť tela je viac zaťažovaná ako druhá a pes je pripnutý na klasické vodítko, ktoré netlmí ťahovú silu a preto sa zaťažuje vaše telo i telo psa. Pomocou elastického vodítka, ktoré umiestnite okolo pásu, tento problém vyriešite! Vaše ruky budú voľné, domáci miláčik bude môcť bez problémov bežať popri vás. Horná časť vodítka sa pripne okolo pásu, preto vás nebude obmedzovať pri aktivitách. Spodná časť je elastická, preto stlmí prípadné nárazy v dôsledku nečakaného potiahnutia psa opačným smerom alebo v prípade zmeny rytmu psa. Na pás môžete jednoducho pridať taštičku s pochúťkami k výcviku a taštičku s vašimi osobnými vecami ako sú kľúče, telefón alebo peniaze.
4-dielny set z kvalitných materiálov
Vodítko je vyrobené z kvalitného nylonu a je elastické. "Schock-free" technológia zmierňuje sily počas ťahania a urobí prechádzku alebo beh príjemnejšou pre oboch – pre vás aj vášho psa. Výborné je na "Cani-cross" tréning, pri ktorom je psovi dovolené, aby vás počas behu jemne ťahal a tak vynaložil ešte viac energie a uspokojil potrebu po ťahaní. Popruh, ktorý umiestnite okolo pásu, má zabudované reflexné prvky, aby ste aj v horších poveternostných podmienkach alebo tme boli dobre viditeľný. Rozhodnite sa pre viac pohybu a vydajte sa behať s vašim najlepším priateľom bez výhovoriek!
Dokonalá sada pomôcok pre všetkých psovodov
Pawly Run 4-dielny set výborne funguje ako celok a zároveň sa môžu jeho jednotlivé súčasti používať aj jednotlivo, keďže vyhovujú všetkým potrebám vašich prechádzok. Pawly Run 4-dielny set výborne funguje ako celok a zároveň sa môžu jeho jednotlivé súčasti používať aj jednotlivo, keďže vyhovujú všetkým potrebám vašich prechádzok.

Ďalšie informácie

 • Nylon

 • 4-dielny set: psie vodítko, popruh okolo pásu, taštičku na pochúťky, taštičku na vaše osobné veci

 • červená

 • šírka pásu: 80-110 cm, dĺžka vodítka: 100-160 cm

 • Vodítko na beh je vhodné pre psov do 30 kg. Ťažšie psy, ktoré nevedia chodiť alebo bežať na uvoľnenom vodítku by ho mohli preťažiť a jeho použitie by už nebolo bezpečné. Odporúčame, aby bol pes počas behu pripnutý na postroj.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.