PawlyPool, skladací bazén pre psov

10 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

37,90 (-50%)

Vyberte množstvo:

1x 37,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 32,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 28,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-denná možnosť vrátenia 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Počas horúcich dní sa postarajte, aby mal váš pes možnosť ochladiť prehriatu kožušinu. Prenosný bazén pre psov odolný voči psím pazúrom ponúka nekĺzavé mokré osvieženie pre vášho psieho kamaráta. Bazén je postavený bez nafukovania a je vhodný pre všetky šteniatka a tiež pre bábätká!

 • Rýchla inštalácia bez nafukovania
 • Skladací dizajn pre ľahkú prenosnosť
 • Materiál odolný proti poškriabaniu
 • Protišmykový povrch pre bezpečnú hru
 • Vypúšťací ventil pre ľahké vypúšťanie
 • Môže byť použitý aj ako bazén na hračky
 • Materiál: PVC odolné proti poškriabaniu
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
HORÚCE, HORÚCE LETO
Prichádzajú horúce dni. Počas tohto obdobia vždy hľadáme tieň a rôzne spôsoby, ako sa ochladiť. Samozrejme naši chlpatí priatelia, ktorí trpia najmä v horúcich dňoch, nie sú výnimkou. Je jasné, že svojho psa nemôžete vziať, do verejného bazéna, ale s naším bazénom mu môžete ponúknuť nádherné, mokré a studené osvieženie! Rýchlo postavte psí bazén, naplňte ho vodou a pozvite šteňa na osviežujúce čľapkanie.
IDEÁLNY PRE ŠKRIABAJÚCE PSIE LABKY
Bojíte sa, že bazén bude prepichnutý, len čo do neho skočí váš chlpatý priateľ? Žiadne starosti, tento bazén pre psov je vyrobený pre silné pazúry. Veľmi tvrdý plast z PVC odolá škriabaniu, kúpaniu, plávaniu, skákaniu, čľapkaniu a odoláva všetkým nezbednostiam, ktoré si pes dokáže vymyslieť.
RÝCHLO BEZ NAFUKOVANIA
Bazén má pevné strany, ktoré sa samé postavia vzpriamene na seba, nafukovanie nie je potrebné. Keď sa mokré radovánky skončia, jednoducho otvorte vypúšťací ventil na dne bazéna a po vyprázdnení bazéna ho dôkladne zložte do harmoniky a odložte ho do nasledujúceho horúceho dňa. Ľahko sa prenáša, balí, je vhodný na dovolenku, výlet k moru, do hôr alebo kdekoľvek, kde je horúco. Bazén samozrejme nie je určený výhradne pre psov. Môžete ho použiť pre zábavu vašich detí, je skvelý na uloženie hračiek, na oslave narodenín ho naplňte guličkami a už máte »ball pit«.

Ďalšie informácie

 • PVC odolné proti poškriabaniu

 • modrá

 • 80 cm

 • 20 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.