PediFeet PRO, elektrický odstraňovač tvrdej kože

26 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

26,90 

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 23,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 21,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Spravte si pedikúru v pohodlí domova za zlomok ceny kozmetických salónov! Elektrický odstraňovač tvrdej kože PediFeet PRO pomocou diamantovej hlavice odstráni všetky tvrdé zvyšky kože na chodidlách a zanechá ich mäkké a znovuzrodené. Zabudovaná vákuová tryska odsáva všetky častice prachu a po použití ho jednoducho nabijete pomocou USB kábla.

  • Chodidlá sú hneď mäkké a upravené
  • Brúsna hlavica s diamantovými časticami
  • Vákuová tryska odsáva odbrúsený prach
  • USB nabíjanie
  • Rozmery: 6,5 x 9,5 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PEDIKÚRA VO VAŠEJ KABELKE
PediFeet PRO mini brúska bude vaším verným spoločníkom kdekoľvek, pretože je veľmi praktická na nosenie vďaka svojej malej veľkosti. Vezmite si ju so sebou na dovolenku a urobte si pedikúru pred odchodom na pláž, do bazéna alebo do reštaurácie, aby vaše chodidlá vyzerali sviežo a mladistvo.
DIAMANTOVÝ PEELING PRE VAŠE CHODIDLÁ
Brúsna hlavica PediFeet PRO je posypaná mikroskopicky malými diamantovými časticami, ktoré jemne, ale dôkladne zbrúsia starú prebytočnú kožu z chodidiel. Zabudnite na drsné, popraskané päty a škaredo zvráskavené prsty na nohách. Pomocou brúsky odstránite tvrdú kožu, vaše nohy budú ako znovuzrodené.
ŽIADNY PRACH = ŽIADNY PROBLÉM
Všetka prebytočná koža pri brúsení je samozrejme odstránená z chodidiel v podobe prachu. Tento prach odsáva samotná brúska, pretože do hlavice je zabudovaná vákuová tryska, ktorá odsáva až 98% všetkých prachových častíc. Tieto zvyšky sa potom jednoducho čistia pomocou priloženej kefky. Samotnú brúsnu hlavicu je možné čistiť rovno pod tečúcou vodou. Sada obsahuje USB kábel, pomocou ktorého jednoducho nabijete batériu brúsky, takže bude vždy pripravená a vždy k dispozícii. Cesta k mäkkým a hladkým chodidlám nebola nikdy tak jednoduchá.

Ďalšie informácie

  • 6,5 x 9,5 cm

  • pomocou USB kábla

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.