PetTangler, obojstranná kefa na odstraňovanie chlpov a spodnej srsti

42 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 20,99 €.Current price is: 13,99 €.(-33%)

Vyberte množstvo:

1x 13,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,01 / kus Ušetrite 1,96 
Najlepšia cena
3x 12,17 / kus Ušetrite 5,46 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nepostrádateľná kefa na rozčesávanie, ktorá nepoškodzuje hornú vrstvu chlpov a pokožky! Obojstranná kefa na odstraňovanie chlpov a spodnej srsti je vhodná pre všetkých chlpáčov so stredne dlhou a dlhou srsťou. Obzvlášť nevyhnutné je to v čase, keď domáce zvieratá menia srsť!

 • Nepostrádateľná kefa počas obdobia výmeny srsti
 • Pre psy a mačky so stredne dlhou až dlhou srsťou
 • Šetrná k pokožke, nezastaviteľná v boji proti vypadávaniu vlasov
 • Čepele sú vyrobené z nehrdzavejúceho kovu
 • Ergonomická rukoväť pre pohodlné uchopenie
 • Balenie obsahuje: 1x obojstrannú kefu na odstraňovanie spodnej srsti a vypadaných chlpov
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEPOSTRÁDATEĽNÁ KEFA PRE PSY A MAČKY
Obojstranná kefa na odstranovanie spodnej srsti a rozčesávanie chlpov je vhodná pre všetkých chlpáčov so stredne dlhou a dlhou srsťou! Je to nevyhnutné najmä v čase, keď domáce zvieratá menia srsť.
Obojstranná kefa na stredne dlhú a dlhú srsť
Kefa má dve strany - jedna je zvlášť vhodná pre psy s hustou spodnou srsťou a druhá uľahčuje odstránenie všetkých jemnejších typov srsti!
Ergonomická rukoväť
Nielenže bude vaše domáce zviera v česaní užívať, ale PetTangler má aj ergonomickú rukoväť pre pohodlné uchopenie.

Ďalšie informácie

 • 1x obojstrannú kefu na odstraňovanie spodnej srsti a vypadaných chlpov

 • nerezový kov, silikón

 • vzdialenosť medzi čepeľami s 9 zubami – cca. 5 mm, vzdialenosť medzi čepeľami so 17 zubami – cca. 2 mm

 • Kefa by sa mala vždy používať v smere rastu vlasov. Čepele nie sú ostré, ale sú veľmi silné a pri nesprávnom použití môžu klepať.

 • Strana s 9 zubami je vhodná pre psov s hustou spodnou srsťou alebo. pre plemená ako: Malamut, Akita, Novofundlanďan, Husky, Nemecký ovčiak … Strana so 17 zubami je vhodná pre plemená ako: pudel, španielsky švajčiarsky kráľovský pes, zlatý retriever, knírač …

 • Kefou robte pohyby v smere rastu chlpov a vypadnuté chlpy tak vyčesávajte zo srsti. Pred začatím česania sa musíme ubezpečiť, že sú chply úplne suché, pretože v prípade mokrých chlpov nemá kefa taký efekt. Prečešte srsť, až kým už na kefe niesu žiadne chlpy. Potom jednoducho odstráňte chlpy z čepelí a pokračujte. V prípade, že kefa PetTangler nekĺže pekne po srsti a uviazne, je najskôr potrebné chlpy vyčesať obyčajnou kefou a hrebeňom, čím sa zabezpečí, že sa v srsti nebudú skrývať uzly. Takto poskytneme starostlivosť s menším stresom a väčším účinkom.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.