PlantPaper, papier na hnojenie trávnikov

27 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-50%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Predstavujeme vám riešenie pre lepší rast trávy – VŠETKO V JEDNOM: PlantPaper! PlantPaper pomáha semenám rásť a poskytuje im výživné látky, môže zabrániť tomu, aby semená nezmyla voda, aby ich nezjedli vtáky a zlepšuje prostredie pre rast trávy. Navrhnuté pre priame slnečné lúče ale taktiež pre miesta v tieni, má jemnú štruktúru a strednú až vysokú odolnosť voči suchu.

  • Zasadťe, rozviňte, polejte a sledujte, ako tráva rastie!
  • Hnojivo pre semienka trávy a mulčovanie v jednom
  • Pomáha semenám rásť
  • Jednoduché použitie
  • Ideálne na priame slnko, tieň a svahy
  • Veľkosť: 20 cm x 300 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
1. Zasejte, 2. prikryte s PlantPaper-om!
Najskôr zasaďte semená, rozviňte PlantPaper a starostlivo prekryte nasadenú plochu. Polejte semená a sledujte, ako rastú! PlantPaper poskytuje systém všetko v jednom, ktorý sa ľahko používa a zaisťuje, že vaše semená porastú lepšie ako kedykoľvek predtým!
Jednoduché použitie!
Náš produkt je super ľahký a ľahko sa odmotáva a oživuje slabé trávnaté plochy alebo čerstvo zasadené semienka. PlantPaper pomáha semienkam rásť a poskytuje im výživné látky, môže zabrániť tomu, aby semená nezmyla voda, aby ich nezjedli vtáky a zlepšuje prostredie pre ras trávy. Navrhnuté pre priame slnečné žiarenie, ale taktiež aj pre miesta v tieni, má jemnú štruktúru a strednú až vysokú odolnosť voči suchu.

Ďalšie informácie

  • 20 cm x 300 cm

  • 1x PlantPaper, papier na hnojenie trávnikov

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.