Pleťový hák nastaviteľný Roller Crack hlava na plenie, nástroj na odburiňovanie, do záhrady, CleanGarden

50 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

24,90 (-50%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jednoduchá, ale veľmi efektívna pomôcka, ktorá funguje na rovnakom princípe ako mop. Umiestnite ju na medzery alebo trhliny, ktoré sú zarastené burinou na vašom dvore a začnite vytrhávať . Technológia pomôcky vystrčí háčiky pod burinu a vytiahnite ju aj s koreňom! Je ideálna na príjazdové cesty, chodníky, terasy a iné povrchy obrastené burinou.

  • Odstraňuje burinu kdekoľvek
  • Už sa nemusíte viac zohýnať
  • Upravená záhrada bez potreby chemikálií
  • Nastaviteľný nástavec sa prispôsobí akejkoľvek rukoväti (rukoväť nie je súčasťou)
  • Vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele
  • Hmotnosť: 400 g
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Rýchle odstránenie buriny za pár minút
Potrebujete ihneď odstrániť burinu z príjazdovej cesty a terasy kvôli záhradnej párty? GardenClean vám umožní odstrániť burinu za pár minút. Po jej vytrhnutí ju jednoducho pozametajte s metlou a váš dvor je oficiálne zbavený buriny vo veľmi krátkom čase.
Už viac nemusíte kľačať alebo sa zohýnať
Už žiadne kľačanie alebo zohýnanie sa, kvôli vytrhávaniu buriny. Už žiadne zablatené ruky alebo špinavé oblečenie. GardenClean je pohodlný a jednoduchý na používanie, môžete pripojiť rukoväť ideálnu k vašej výške. Takže ju môže používať každý, od detí až po dospelých. Vaše dni na kolenách môžu byť oficiálne ukončené!
Nastaviteľný nástavec sa prispôsobí akejkoľvek rukoväti
Nástavec na odstraňovanie buriny je nastaviteľný, môžete ho ľahko pripojiť k ľubovoľnej rukoväti (rukoväť nie je súčasťou balenia), ktorú chcete. GardenClean je skvelý pomocník pre celú rodinu! Teraz môžete tráviť menej času odstraňovaním buriny a viac času vykonávaním aktivít, ktoré vás bavia.

Ďalšie informácie

  • 400 g

  • 1x odstraňovač buriny GardenClean (bez rukoväti)

  • pripevnite ľubovoľnú rukoväť alebo tyč požadovanej dĺžky a zaistite ju pomocou priložených skrutiek.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.