Popruh na lyže cez rameno | SkiStrap

41 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

Original price was: 21,90 €.Current price is: 16,90 €.(-23%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chcete si uľahčiť prenášanie lyží po dlhom lyžovaní? Máte kŕče po dlhom chdoení s lyžami? S popruhmi SkiStrap, môžete ľahko zabaliť vaše lyže a palice do polstrovaných popruhov a umiestniť si ich cez plecia. Sú vhodné pre dospelých lyžiarov a deti, pretože sú plne prispôsobiteľné a môžu sa upraviť na správnu dĺžku podľa vašej veľkosti.

  • Jednoduchší transport lyží a palíc
  • Uvoľnite si unavené ruky
  • Polstrované popruhy
  • Nastaviteľná dĺžka
  • Pre dospelých a deti
  • Materiál: EVA + nylon
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
BEZSTAROSTNE NA LYŽIACH
Často sa po celodennom lyžovaní ocitnete s poslednými atómami sily pri prenose lyží a palíc od zjazdoviek k autu? Nosíte ich na svojich chorých ramenách a chrbát, ramená, krk a hlavu máte boľavé? Vaše deti sa sťažujú a sťažujú, že nie sú schopné niesť zároveň lyže a palice? Ukončite sériu týchto nešťastných udalostí, kúpte si ramenné popruhy SkiStrap na prenášanie vašich lyží a dostaňte sa z bielych tratí bez starostí, pretože ste sa postarali o viac "nepríjemnú"" súčasť vašich lyžiarskych dní.
PÁSY PRE CELÚ RODINU
Popruhy SkiStrap sú plne prispôsobiteľné a môžu sa upraviť na rôzne dĺžky v závislosti od dĺžky lyží a výšky lyžiarov. Závesy sa môžu natiahnuť od 66 do 120 cm. Popruhy na zabalenie lyží sú 5,5 cm široké a rozšíriteľný až na 46 cm, takže môžete zabaliť vaše lyže a palice bez obáv. Môžete nosiť lyže cez ramená nabok alebo cez telo tak, že vaše lyže budú na vašom chrbáte.
DOBRÁ KVALITA
Súprava obsahuje dva kusy stojana na lyže cez SkiStrap rameno. Sú vyrobené z odolného nylonového materiálu, ktorý je dostatočne silný, aby uniesol viaceré hmotnosti vašich lyží a palíc. Popruhy na zabalenie lyží sú na vnútornej strane potiahnuté s hustou penou, aby sa zabránilo treniu a tak sa predchádzalo úrazom a poškriabaniam pri nosení. Uvoľnite si svoje unavené ruky a spríjemnite si lyžiarske výlety.

Ďalšie informácie

  • EVA + nylon

  • 66 – 120 cm

  • 3,8 cm

  • 1 pruh pre 1 pár lyží

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.