PowerPlay, nepolapiteľný dokonalá hračka, ktorá udrží vaše deti aktívne

27 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nepolapiteľná dokonalá hračka, ktorá udrží vaše deti a domácich miláčikov aktívne. Infračervený snímač pohybu deteguje prebiehajúce pohyb, takže PowerPlay vyskočí, keď ho chcete zachytiť. Zdravá zábavná a pútavá vnútorné aktivita pre vaše deti, šteňatá a mačiatka.

  • Keď senzor deteguje PowerPlay, unikne.
  • Vytvára zvukové a svetelné efekty, keď vás deteguje.
  • Lovecká hra pre deti a zvieratá.
  • Keď hra skončí, PowerPlay zaspí.
  • Prevádzkované na batériu
  • Rozmery: 5 x 7,5 cm
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
CHYŤTE POWERPLAY!
Nemáš poňatia, aké darčeky kúpiť pre deti, ktoré už majú všetko? PowerPlay je dômyselné riešenie, ktoré udržia vaše deti aktívne a prinúti ich, aby sa pohybovali. Naše atraktívne hračka funguje tak, že deteguje infračervené žiarenie produkované blížiacim sa telom a potom unikne. Deti aj domáce zvieratá to budú loviť celé hodiny.
AKO TO FUNGUJE?
Ak si s tým nehráte, PowerPlay bude dobre a pokojne spať. Keď sa dotknete vrchole jeho hlavy, prebudí ho zo sladkého sna a okamžite vydá zvukové varovanie, že sa mu nepáči; bude blikať jeho svetla a rýchlo ponáhľať preč od vás. Ak sa dotkne nejakej prekážky, automaticky sa rozbehne v opačnom smere.
JEDNODUCHÉ A UŽITOČNÉ PRE ZDRAVIE
PowerPlay je vyrobený z vysoko kvalitného, ekologického plastu, ktorý je bezpečný pre deti i zvieratá. PowerPlay je skvelá lovecká hračka, ktorá produkuje zvuky a blikajúce hluk, povzbudzuje a motivuje deti, aby sa hrali a pohybovali sa. Ľahko sa postará o to, aby vaša výzva bola v poriadku, a to aj v chladnejších mesiacoch, kedy trávime v dome oveľa viac času.

Ďalšie informácie

  • 5 x 7,5 cm

  • IR lúče

  • Beží na 3 AAA batériách (nie sú súčasťou balenia)

  • Deti by pri hraní s hračkou mali mať vždy dozor dospelých.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.