PowerPlay, nepolapiteľný dokonalá hračka, ktorá udrží vaše deti aktívne

23 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 5 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nepolapiteľná dokonalá hračka, ktorá udrží vaše deti a domácich miláčikov aktívne. Infračervený snímač pohybu deteguje prebiehajúce pohyb, takže PowerPlay vyskočí, keď ho chcete zachytiť. Zdravá zábavná a pútavá vnútorné aktivita pre vaše deti, šteňatá a mačiatka.

  • Keď senzor deteguje PowerPlay, unikne.
  • Vytvára zvukové a svetelné efekty, keď vás deteguje.
  • Lovecká hra pre deti a zvieratá.
  • Keď hra skončí, PowerPlay zaspí.
  • Prevádzkované na batériu
  • Rozmery: 5 x 7,5 cm
14-denná možnosť vrátenia
Záruka spokojnosti
Sledovateľné dodanie
CHYŤTE POWERPLAY!
Nemáš poňatia, aké darčeky kúpiť pre deti, ktoré už majú všetko? PowerPlay je dômyselné riešenie, ktoré udržia vaše deti aktívne a prinúti ich, aby sa pohybovali. Naše atraktívne hračka funguje tak, že deteguje infračervené žiarenie produkované blížiacim sa telom a potom unikne. Deti aj domáce zvieratá to budú loviť celé hodiny.
AKO TO FUNGUJE?
Ak si s tým nehráte, PowerPlay bude dobre a pokojne spať. Keď sa dotknete vrchole jeho hlavy, prebudí ho zo sladkého sna a okamžite vydá zvukové varovanie, že sa mu nepáči; bude blikať jeho svetla a rýchlo ponáhľať preč od vás. Ak sa dotkne nejakej prekážky, automaticky sa rozbehne v opačnom smere.
JEDNODUCHÉ A UŽITOČNÉ PRE ZDRAVIE
PowerPlay je vyrobený z vysoko kvalitného, ekologického plastu, ktorý je bezpečný pre deti i zvieratá. PowerPlay je skvelá lovecká hračka, ktorá produkuje zvuky a blikajúce hluk, povzbudzuje a motivuje deti, aby sa hrali a pohybovali sa. Ľahko sa postará o to, aby vaša výzva bola v poriadku, a to aj v chladnejších mesiacoch, kedy trávime v dome oveľa viac času.

Ďalšie informácie

  • 5 x 7,5 cm

  • IR lúče

  • Beží na 3 AAA batériách (nie sú súčasťou balenia)

  • Deti by pri hraní s hračkou mali mať vždy dozor dospelých.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.