PowerPump, elektrické čerpadlo na vodu a iné kvapaliny

47 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 27,99 €.Current price is: 20,99 €.(-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Prečerpávanie vody nebolo nikdy také jednoduché! S čerpadlom PowerPump usporiadajte všetky úlohy týkajúce sa prietoku tekutín veľmi nápaditým a pohodlným spôsobom. Pre čisté akváriá, bazény, žľaby, rybníky a čerpanie všetkých ostatných nekorozívnych a korozívnych kvapalín vám na pomoc prichádza PowerPump!

  • Kvalitná výroba
  • Praktické použitie
  • Rýchle pracovanie
  • Vhodné do domácnosti, záhrady alebo dielne
  • Vhodné pre všetky typy vŕtačiek
  • Malé a ľahké
  • Nie na čerpanie horľavých kvapalí
  • V balení: 1 čerpadlo (bez vŕtačky)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ČO?
Elektrické čerpadlo je navrhnuté tak, že pracuje alebo čerpá pomocou otáčaním vŕtačky. Pomocou vŕtačky prečerpáva kvapalinu z jednej nádoby do druhej, extrémne rýchlo, jednoducho a bez rozliatia.
AKO?
Aby ste zaistili optimálny výkon a dlhú životnosť, pred každým použitím naneste do vstupu čerpadla niekoľko kvapiek mazacieho oleja a po každom použití opláchnite čistou vodou. Uistite sa, že prívodné potrubie je nepriepustné a čo najkratšie, pretože by nemalo byť dlhšie ako 3 m. Pri čerpaní abrazívnych kvapalín alebo kvapalín s tuhými časticami odporúčame na začiatku prívodného potrubia použiť sitko, aby sa predĺžila životnosť čerpadla. Pre bezpečnejšie použitie sa odporúča, aby bolo čerpadlo nainštalované na stabilnom povrchu. Ak sa čerpadlo nespustí do 15 - 20 sekúnd, prívodná hadica pravdepodobne nie je správne nainštalovaná. Čerpadlo nespúšťajte „na sucho“ a skontrolujte, či nie sú upchané potrubia. Rýchlosť čerpania závisí od hustoty kvapaliny.
PREČO?
Ideálne na prietok ľahkých kvapalín, ako je sladká voda, morská voda, zriedené organické rozpúšťadlá, insekticídy a tekuté hnojivá. Čerpadlo je praktické vďaka svojej malej veľkosti, je ľahké a prenosné a inštalácia na akýkoľvek vrták je veľmi jednoduchá.

Ďalšie informácie

  • 1 čerpadlo (bez vŕtačky)

  • Nespúšťajte čerpadlo pospiatky!! Nie je vhodné na čerpanie horľavých kvapalín.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.