Umývateľný poťah Pawly pre autosedačky

41 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

38,90 (-15%)

Vyberte množstvo:

1x 38,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 34,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 29,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Umývateľný poťah chráni vaše sedadlá pred stratenými chlpmi a špinavými labkami vašich domácich miláčikov. Skvelé riešenie pre každého, kto so sebou v aute vozí svojich najlepších priateľov!

  • dokonale sa hodí na všetky zadné sedadlá v aute pomocou elastických úchytov
  • poťah má už pripravené otvory, cez ktoré možno pripevniť bezpečnostný pás psa
  • poťah pokrýva celú plochu sedadiel a má rozmery 150 cm x 140 cm
  • môže sa nainštalovať aj na operadlá prvých sedadiel, a tak chrániť aj ich zadnú stranu
  • Balenie obsahuje: 1x Pprevleka
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

DOKONALÝ POŤAH NA AUTOSEDAČKY

Poťah Pawly sa skladá z 3 vrstiev odolných, vodeodolných a poškriabaniu odolných materiálov, ktoré sa nešmýkajú a sú prispôsobené psím labkám. Poťah Pawly úplne zakrýva a chráni zadné sedadlá auta, takže na ňom môžu bez obáv jazdiť všetky psy (pripútané pomocou bezpečnostného pásu pre psov).

UNIVERZÁLNE VHODNÝ

Poťah Pawly sa inštaluje rýchlo a jednoducho pomocou elastických držiakov, ktoré sa utiahnu okolo opierky hlavy na zadných sedadlách a zabezpečia dokonalé priľnutie. Poťah pokrýva celú plochu sedadiel a má rozmery 150 cm x 140 cm. Poťah Pawly je univerzálnou voľbou pre všetky zadné sedadlá, ktoré pomocou elastických držiakov dokonale priliehajú a účinne ich chránia.

BEZPEČNÁ JAZDA A ČISTÉ AUTO

Jazdu na zadných sedadlách automobilov vždy sprevádza trochu špiny, prinajmenšom chlpy a odtlačky labiek. Používaním bezpečnostných pásov pre psov je jazda na zadných sedadlách bezpečnejšia, ale teraz môže byť zároveň aj pohodlná, bez nečistôt a šetrná k autu. Poťah je možné prať pod tečúcou vodou, takže sa výnimočne ľahko čistí a bude s vami jazdiť dlhý čas.

Ďalšie informácie

  • 1x Pprevleka

  • približne 150 x 140 cm

  • prešívaná prikrývka z vodoodpudivého polyesteru

  • Pranie v práčke do 30 °C, nevhodné na sušenie v bubnovej sušičke

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.