Prenosná fľaša na vodu pre psov s miskou, modrá, Ponthego

41 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

17,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Anatomicky tvarovaná prenosná fľaša s miskou na vždy čistú vodu, ktorú môžete zobrať so sebou všade! Pawly ON THE GO má objem až 530 ml vody, ktorú jedným stlačením ruky načerpáte do anatomicky vytvarovanej misky na jej vrchu. Fľaša má zabudovanú pumpu vo forme slamky, ktorá vodu pumpuje z fľaše do misky a postará sa o to, aby sa obsah cestou nevylial. Svojmu psovi teraz môžete vždy ponúknúť čistú a čerstvú vodu!

  • nepostrádateľná pomôcka na dlhých prechádzkach
  • výborné riešenie počas tréningu alebo výcviku
  • vyrobené z plastu bez BPA
  • anatomicky tvarovaná miska na pitie
  • Objem: 530 ml
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Výborná spoločnosť počas dlhších túr a letných prechádzok!
Fľaša Pawly ON THE GO má dodatočnú pracku, pomocou ktorej sa dá pripnúť na plecniak alebo na pás, takže ju môžeme zobrať so sebou kamkoľvek! Nosenie misky a fliaš s vodou je nešikovné a niekedy aj obtiažne realizovateľné, preto je Pawly ON THE GO výborným riešením pre všetkých, ktorí sa so svojím psom vydajú do hôr, na dlhšie túry a pre všetkých, ktorí ťažko znášajú horúčavu a letné vychádzky.
Povinná výbava pre všetkých psov vo výcviku, pracovných psov a psích športovcov!
Fľaša Pawly ON THE GO ná objem 530 ml vody a je výborný riešením pre všetkých psovodov, ktorí si ju môžu pripnúť na pás a psovi kedykoľvek dať napiť. Psy vo výcviku a počas tréningu sú vystavené väčšej fyzickej námahe a počas takýchto dní, rovnako ako ľudia, potrebujú viac čerstvej vody, ktorá musí byť vždy k dispozícii.
Nepostrádateľný sprievodca na dlhých cestách autom!
Fľaša Pawly ON THE GO bezchybne sadne do všetkých štandardných držiakov na nápoje v autách a je súčasťou nevyhnutnej výbavy, keď sa vydáte na cestu so svojím psom. Kedykoľvek mu budete môcť ponúknuť čerstvú vodu, bez obáv, že by sa vyliala a bez hľadanie či nalievania do klasiciých misiek, do ktorých musíme naliať viac, než je potrebné, aby sa mohol váš pes pohodlne napiť.

Ďalšie informácie

  • 530 ml

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.