Press Push, konektor na všetky druhy pištolí

24 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

27,90 

Vyberte množstvo:

1x 27,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 23,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-denná možnosť vrátenia 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Profesionálny konektor Press Push na pištole na mazanie strojov je nepostrádateľný pri náročných a vysokotlakových potrebách údržby.

  • Na všetky druhy pištolí: pneumatickú, manuálnu, elektrickú a batériovú
  • Na všetky druhy mazacích nástavcov
  • Odolné na tlak
  • Výnimočná tesnosť bez prepúšťania
  • Materiál: hliníková zliatina
14-denná možnosť vrátenia
Záruka spokojnosti
Sledovateľné dodanie
ELEGANCIA MAZANIA
Press Push konektor elegantne vyrieši všetky komplikácie pri mazaní. Jednoducho ho pripojíte ku ktorémukoľvek mazaciemu nástavcu pištole. Špeciálna páčka a klzný uzáver bezpečne upevnia mazaciu hlavicu na mastenicu, čím sa dosiahne nepriepustné tesnenie. Mazací olej sa pod tlakom ľahko uvoľní z pištole bez pretekania, ohýbania a opotrebenia.
UNIVERZÁLNOSŤ
Vhodné pre všety štandardné mazacie pištole – 1/8 armatúry a pre obvykl é druhy mazacích nástavcov podľa špecifikácií SAE a Zerk (metrické). Vysoko použiteľné pre kardánové hriadele, nápravy, kombajnové hlavice a iné priehlbiny vyžadujúce mazanie. Maximálny pracovný tlak je 10000psi resp. 690 barov.

Ďalšie informácie

  • hliníková zliatina

  • 0.135 kg

  • 15 cm X 5 cm X 3 cm

  • strieborná

  • 1x Press Push mazacia tryska (hadica nie je súčasťou balenia)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.