Press Push, konektor na všetky druhy pištolí

24 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 28,90 €.Current price is: 21,90 €.(-24%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Profesionálny konektor Press Push na pištole na mazanie strojov je nepostrádateľný pri náročných a vysokotlakových potrebách údržby.

  • Na všetky druhy pištolí: pneumatickú, manuálnu, elektrickú a batériovú
  • Na všetky druhy mazacích nástavcov
  • Odolné na tlak
  • Výnimočná tesnosť bez prepúšťania
  • Materiál: hliníková zliatina
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ELEGANCIA MAZANIA
Press Push konektor elegantne vyrieši všetky komplikácie pri mazaní. Jednoducho ho pripojíte ku ktorémukoľvek mazaciemu nástavcu pištole. Špeciálna páčka a klzný uzáver bezpečne upevnia mazaciu hlavicu na mastenicu, čím sa dosiahne nepriepustné tesnenie. Mazací olej sa pod tlakom ľahko uvoľní z pištole bez pretekania, ohýbania a opotrebenia.
UNIVERZÁLNOSŤ
Vhodné pre všety štandardné mazacie pištole – 1/8 armatúry a pre obvykl é druhy mazacích nástavcov podľa špecifikácií SAE a Zerk (metrické). Vysoko použiteľné pre kardánové hriadele, nápravy, kombajnové hlavice a iné priehlbiny vyžadujúce mazanie. Maximálny pracovný tlak je 10000psi resp. 690 barov.

Ďalšie informácie

  • hliníková zliatina

  • 0.135 kg

  • 15 cm X 5 cm X 3 cm

  • strieborná

  • 1x Press Push mazacia tryska (hadica nie je súčasťou balenia)

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.