Press Push, konektor na všetky druhy pištolí

41 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

21,90 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Profesionálny konektor Press Push na pištole na mazanie strojov je nepostrádateľný pri náročných a vysokotlakových potrebách údržby.

  • Na všetky druhy pištolí: pneumatickú, manuálnu, elektrickú a batériovú
  • Na všetky druhy mazacích nástavcov
  • Odolné na tlak
  • Výnimočná tesnosť bez prepúšťania
  • Materiál: hliníková zliatina
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ELEGANCIA MAZANIA
Press Push konektor elegantne vyrieši všetky komplikácie pri mazaní. Jednoducho ho pripojíte ku ktorémukoľvek mazaciemu nástavcu pištole. Špeciálna páčka a klzný uzáver bezpečne upevnia mazaciu hlavicu na mastenicu, čím sa dosiahne nepriepustné tesnenie. Mazací olej sa pod tlakom ľahko uvoľní z pištole bez pretekania, ohýbania a opotrebenia.
UNIVERZÁLNOSŤ
Vhodné pre všety štandardné mazacie pištole – 1/8 armatúry a pre obvykl é druhy mazacích nástavcov podľa špecifikácií SAE a Zerk (metrické). Vysoko použiteľné pre kardánové hriadele, nápravy, kombajnové hlavice a iné priehlbiny vyžadujúce mazanie. Maximálny pracovný tlak je 10000psi resp. 690 barov.

Ďalšie informácie

  • hliníková zliatina

  • 0.135 kg

  • 15 cm X 5 cm X 3 cm

  • strieborná

  • 1x Press Push mazacia tryska (hadica nie je súčasťou balenia)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.