PrimeBolt, závitová brúska

46 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

17,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

PrimeBolt závitová brúska z nehrdzavejúcej ocele je jedinečnou pomôckou, ktorá sa zíde všade, kde je potrebné zbrúsiť vrch starej, zhrdzavenej, poškodenej skrutky! Ušetrite svoj čas a peniaze, zjednodušte a skráťte postupy pri opravách a výmenách starých opotrebovaných závitov. Nekupujte nové a drahé strojové zariadenie, radšej odborne opravte doterajšie a vyhnite sa nepotrebným nákladom.

  • Opravte staré závity skrutiek
  • Vyhnite sa brúseniu brúskami, bez iskier
  • Nainštalované za pár sekúnd
  • Zaisťuje bezpečnosť
  • Rôznorodosť použitia
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHÝ DIZAJN
Nástavec funguje tak, že sa pomocou silnej strižnej kovovej vrstvy jednoducho odstráni vrchná poškodená vrstva závitov a tým sa umožní ich opätovné použitie. Vyhovuje všetkým ručným vŕtačkám. Založíte ho za niekoľko sekúnd. Najnižšou rýchlosťou na vrtáku nastavíte hlavicu na požadovanú skrutku a jemným tlakom odstránite toľko vrstvy, koľko je potrebné na to, aby bola skrutka pripravená na nové použitie. Skrutka zostane rovná a ako nová.
BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE
PrimeBolt je navrhnutý s bezpečnostnými problémami, aby sa zabránilo zbytočnému brúseniu nebezpečnými látkami brúsky, šetrí ruky, iskry a popáleniny. PrimeBolt jednoducho odstráni poškodenú časť skrutky, bez akéhokoľvek ohrozenia zdravia, pretože nie je nutné používať rezný olej alebo iné mazivá.
KAPACITA
Vyrobený je zo silnej nehrdzavejúce ocele, ktorá zaisťuje dlhú životnosť. Vďaka jednoduchej konštrukcii a kompaktnej veľkosti sa nástroj môže jednoducho prenášať v taške na náradie. Účinne funguje na nehrdzavejúcu oceľ, tvrdenú oceľ, mäkká oceľ, meď, mosadz, hliník, sklené vlákna, drevo a plasty. Pri použití nástavca PrimeBolt použite vŕtačku nastavenú na nízke otáčky.

Ďalšie informácie

  • nehrdzavejúca oceľ

  • 8 – 32 skrutiek (.164) do 3/4 – 10 (.750) – (4 mm – 19 mm).

  • 22mm / 0.87

  • 28mm / 1.1

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.