Pro Hold, pomôcka na vykonávanie klikov

12 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Dokážete uhádnuť, ktoré cvičenie aktivuje najviac svalov na tele? Kliky, samozrejme! Je to najuniverzálnejšie cvičenie, ktoré nás posilňuje, prebúdza telo, aktivuje nás a na cvičenie potrebujeme veľmi málo miesta. Používaním čalúnených podpier Pro Hold nezaťažujete zápästie a vyhnete sa chronickej bolesti, ktorú môže toto cvičenie spôsobiť. Len chvíľka vás delí od pohodlia a účinného cvičenia s touto jednoduchou pomôckou!

  • Čalúnené na ochranu rúk a podložky
  • Vyhneme sa bolesti kĺbov
  • Pohodlnejšie k efektívnejšiemu cvičeniu
  • Tvar držiaka umožňuje širokú škálu cvičení
  • Protišmykové pre lepšiu priľnavosť
  • Materiál: plast, ktorý vydrží vysoké zaťaženie + pena
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UROB 20 KLIKOV!
Takto niekedy kričali tréneri 😊. Kliky sú najuniverzálnejšie cvičenie, ktoré zbožňujú muži aj ženy, pretože má veľa pozitívnych účinkov na svaly hornej a strednej časti tela. Kliky aktivujú svaly hornej časti tela, rúk, hrudníka, ramenného pletenca a tiež aktivuje brušné, zadné, sedacie a stehenné svaly. S malými úpravami sa zameriavame na rôzne svalové skupiny ale pri nesprávnom vykonávaní sa môžu vyskytnúť poranenia a bolesti v pleciach, krku, chrbte a inde.
POHODLNE K EFEKTÍVNEMU CVIČENIU
Čalúnené podpery sú ideálnou pomôckou pre optimálne vykonávanie klikov a zvýšenú efektivitu cvičenia. Čalúnené podpery chránia dlaň pred pľuzgiermi a zároveň zabránia pošmyknutiu. Pretože je dlaň skôr sploštená ako zložená, uvoľňujeme kĺby na zápästiach, čím znižujeme opotrebovanie kĺbov a predchádzame bolesti. Postarajte sa o optimálne podmienky pre vykonávanie klikov, tréning bude príjemnejší a cvičenia rýchlejšie prinesú lepšie výsledky!

Ďalšie informácie

  • plast, ktorý vydrží vysoké zaťaženie + pena

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13cm

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.