ProfilStar, ukosovačka hrán a profilov

19 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

22,99 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

ProfilStar pre vás presne ohraňuje tvar a rozmery hrán, profilov a kontúr a umožňuje vám vytvorenie presných obkladov, ktoré dokonale priliehajú. ProfilStar jednoducho pritlačte k hrane, ktorú chcete vytvarovať a hneď dosiahnete dokonalé ohranenie profilu! Profil jednoducho prekreslíte na akýkoľvek materiál, ktorý chcete vyrezať a práca je vykonaná rýchlo, presne a bez námahy!

  • umožňuje presný, rýchly a jednoduchý úkos
  • dokáže ohraniť všetky druhy profilov, rúr, hrán a kontúr
  • výborná pomôcka pre všetkých domácich majstrov a profesionálov
  • trvácny a šikovný dizajn
  • Materiál: Vysokokvalitný ABS plast
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
DOKONALÉ UKOSOVANIE VŠETKÝCH NEPRAVIDELNÝCH TVAROV
ProfilStar pri prvom pritlačení súčasne ukosuje tvar a rozmer profilu, ktorý chcete ohraňovať a ušetrí vám veľa času a dodatočnej práce. Obrys zachytí všetko, až kým ho nebudete chcieť znova použiť. Kópiu obrysu jednoducho prekreslíte na materiál, ktorý chcete rozrezať a práca je už skoro vykonaná! Jednoducho, rýchlo a presne!
RÝCHLA, JEDNODUCHÁ A PRESNÁ KÓPIA
ProfilStar je osobitne vhodný na ukosovanie nepravidelných tvarov, ktoré sami inak ťažko prekreslíme. Výborný na ukosovanie rúr, pretože už pri prvom pritlačení k rúre vytvorí dokonalý obrys na rozrezanie. Ideálne funguje pri kladení dlaždičiek, laminátu, parkiet a kobercov. Obrys jednoducho prekreslíte na vybraný materiál a začnete s rezaním.
NEPOSTRÁDATEĽNÁ POMÔCKA
ProfilStar už má zabudované pravítko, ktoré vám ešte uľahčí meranie a rezanie. Obsahuje magnet, pomocou ktorého sa dobre prichytí ku všetkým železným podkladom. Vyrobený z vysokokvalitného ABS plastu, ktorý je odolný, trvácny a vhodný pre každú domácu a profesionálnu dielňu. ProfilStar je profesionálny nástroj a výborný darček pre všetkých majstrov!

Ďalšie informácie

  • Vysokokvalitný ABS plast

  • 146x105x26 mm

  • 0-12 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.