PropellerShower, ručná sprcha s nízkou spotrebou vody a silným prúdom

32 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,79 / kus Ušetrite 4,40 
Najlepšia cena
3x 16,69 / kus Ušetrite 9,90 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ručná sprcha PropellerShower je inovatívne, úsporné a prestížne kúpeľňové zariadenie, ktoré robí zo sprchy skutočný wellnessový zážitok. Malé, ale husto posiate dierky umožňujú silný, ale príjemný prúd vody, ktorý pri kontakte s pokožkou pripomína masáž snov v domácej kúpeľni!

 • Neuveriteľne nízka spotreba vody
 • Výnimočný prúd, ktorý masíruje
 • Bavlnený filter je súčasťou dodávky pre čistú a zdravú vodu
 • Tvar novej generácie
 • Hlavica, ktorá ponúka príjemné a silné uchopenie
 • Udržiava pH vody
 • Prúd mäkkej vody, ktorý nepoškodzuje vlasy a pokožku
 • Vhodné ako darček
 • Balenie obsahuje: 1x ručná sprcha, 1x filter
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

RUČNÁ SPRCHA NOVEJ GENERÁCIE

Ručná sprcha PropellerShower je inovatívne, úsporné a prestížne kúpeľňové vybavenie, ktoré robí zo sprchy skutočný wellnessový zážitok. Malé, ale husto posiate dierky umožňujú silný, ale príjemný prúd vody, ktorý pri kontakte s pokožkou pripomína masáž snov v domácej kúpeľni!

Vybavená bavlneným filtrom

Hlava PropellerShower pozostáva z najlepších materiálov spolu s bavlneným filtrom, ktorý čistí vodu a udržuje jej konštantnú hodnotu pH.

Prúd, ktorý masíruje

Až o 200% silnejší prúd je jednou z hlavných vlastností našej sprchovej hlavy, ktorá dopĺňa zážitok z používania. Husto posiate dierky vyčarujú prúd vody, ktorý pokožku príjemne masíruje.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Pavol P. 53 min ·
Jednoznačne zatiaľ najlepšia sprchová hlava! Toto je luxusné riešenie! Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)
Daniela S. 27 min ·
Vyskúšala som ju, pochybovala som o nej na začiatku, priznávam, ale teraz viem, že ide určite do našich apartmánov. Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Jakub D. 36 min ·
Bingo! Ten, kto toto vymyslel, si zaslúži Nobelovu cenu. Ak každý na svete dostane túto hlavu, určite bude na zemi mier, pretože všetci budú v sprche! Comment's image
Komentár Zdieľať
(9)
Zlatica V. 58 min ·
Nemôžem uveriť, že ste to doručili do 2 dní. Prvý internetový obchod, ktorý nezavádza. Hlavica má ďaleko od šrotu na rozdiel od ostatných. Comment's image
Komentár Zdieľať
(4)
Karolina K. 26 min ·
Je ideálna pre našu tvrdú vodu. Filter uľahčuje život, prúd ho zasa zlepšuje.
Komentár Zdieľať
(4)

Ďalšie informácie

 • 1x ručná sprcha, 1x filter

 • strieborná

 • 23 x 8 cm

 • ABS

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.