Cepistar ProTape, štepárska páska

16 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

12,90 

Vyberte množstvo:

1x 12,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 2,00 
Najlepšia cena
3x 10,90 / kus Ušetrite 6,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Poistite novo naštepené časti stromu, aby ste si zabezpečili maximálny úspech pri štepení! Páska Cepistar ProTape zaisťuje kĺb štepu a základu, aby sa pekne spolu zarástli. Spoj bude zabezpečený páskou a chránený pred vonkajšími vplyvmi, no nakoniec sa sám rozloží, takže ho nepoškodí ako iné elastické látky, ktoré by prenikli do tkaniva stromu a mohli by ho poškodiť.

 • vodeodolná, pružná a roztiahnuteľná páska
 • má samolepiacu funkciu, preto nepotrebujete ďalšie elastické látky
 • biologicky odbúrateľná na slnku
 • udržuje vlhkosť a zároveň zaručuje priedušnosť, aby kĺb mohol dýchať
 • povinná pomôcka pre úspešné štepenie
 • Zloženie: biologicky odbúrateľný roztiahnuteľný film vyrobený z ekologického PE materiálu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

 • biologicky odbúrateľný roztiahnuteľný film vyrobený z ekologického PE materiálu

 • 100 m

 • 3 cm

 • Pásku odporúčame v priebehu aplikácie na rastlinu neustále zľahka naťahovať.

 • Pásku skladujte na suchom a tmavom mieste v rozpätí 15 až 25 stupňov. Vyššie alebo nižšie teploty môžu ovplyvniť jej pružnosť. Keď ju nepoužívate, ju nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, vystavenie pásky UV žiareniu spustí začiatok degradácie materiálu a môže ovplyvniť jej vlastnosti..

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.