Cepistar ProTape, štepárska páska

50 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

12,90 

Vyberte množstvo:

1x 12,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 2,00 
Najlepšia cena
3x 10,90 / kus Ušetrite 6,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Poistite novo naštepené časti stromu, aby ste si zabezpečili maximálny úspech pri štepení! Páska Cepistar ProTape zaisťuje kĺb štepu a základu, aby sa pekne spolu zarástli. Spoj bude zabezpečený páskou a chránený pred vonkajšími vplyvmi, no nakoniec sa sám rozloží, takže ho nepoškodí ako iné elastické látky, ktoré by prenikli do tkaniva stromu a mohli by ho poškodiť.

 • vodeodolná, pružná a roztiahnuteľná páska
 • má samolepiacu funkciu, preto nepotrebujete ďalšie elastické látky
 • biologicky odbúrateľná na slnku
 • udržuje vlhkosť a zároveň zaručuje priedušnosť, aby kĺb mohol dýchať
 • povinná pomôcka pre úspešné štepenie
 • Zloženie: biologicky odbúrateľný roztiahnuteľný film vyrobený z ekologického PE materiálu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

 • biologicky odbúrateľný roztiahnuteľný film vyrobený z ekologického PE materiálu

 • 100 m

 • 3 cm

 • Pásku odporúčame v priebehu aplikácie na rastlinu neustále zľahka naťahovať.

 • Pásku skladujte na suchom a tmavom mieste v rozpätí 15 až 25 stupňov. Vyššie alebo nižšie teploty môžu ovplyvniť jej pružnosť. Keď ju nepoužívate, ju nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, vystavenie pásky UV žiareniu spustí začiatok degradácie materiálu a môže ovplyvniť jej vlastnosti..

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.