Push-up rukoväte na kliky 2 ks, ProHold

41 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Dokážete uhádnuť, ktoré cvičenie aktivuje najviac svalov na tele? Kliky, samozrejme! Je to najuniverzálnejšie cvičenie, ktoré nás posilňuje, prebúdza telo, aktivuje nás a na cvičenie potrebujeme veľmi málo miesta. Používaním čalúnených podpier Pro Hold nezaťažujete zápästie a vyhnete sa chronickej bolesti, ktorú môže toto cvičenie spôsobiť. Len chvíľka vás delí od pohodlia a účinného cvičenia s touto jednoduchou pomôckou!

  • Čalúnené na ochranu rúk a podložky
  • Vyhneme sa bolesti kĺbov
  • Pohodlnejšie k efektívnejšiemu cvičeniu
  • Tvar držiaka umožňuje širokú škálu cvičení
  • Protišmykové pre lepšiu priľnavosť
  • Materiál: plast, ktorý vydrží vysoké zaťaženie + pena
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UROB 20 KLIKOV!
Takto niekedy kričali tréneri 😊. Kliky sú najuniverzálnejšie cvičenie, ktoré zbožňujú muži aj ženy, pretože má veľa pozitívnych účinkov na svaly hornej a strednej časti tela. Kliky aktivujú svaly hornej časti tela, rúk, hrudníka, ramenného pletenca a tiež aktivuje brušné, zadné, sedacie a stehenné svaly. S malými úpravami sa zameriavame na rôzne svalové skupiny ale pri nesprávnom vykonávaní sa môžu vyskytnúť poranenia a bolesti v pleciach, krku, chrbte a inde.
POHODLNE K EFEKTÍVNEMU CVIČENIU
Čalúnené podpery sú ideálnou pomôckou pre optimálne vykonávanie klikov a zvýšenú efektivitu cvičenia. Čalúnené podpery chránia dlaň pred pľuzgiermi a zároveň zabránia pošmyknutiu. Pretože je dlaň skôr sploštená ako zložená, uvoľňujeme kĺby na zápästiach, čím znižujeme opotrebovanie kĺbov a predchádzame bolesti. Postarajte sa o optimálne podmienky pre vykonávanie klikov, tréning bude príjemnejší a cvičenia rýchlejšie prinesú lepšie výsledky!

Ďalšie informácie

  • plast, ktorý vydrží vysoké zaťaženie + pena

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13cm

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.