RacingStar, kúzelná dráha pre nekonečnú zábavu

49 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

Original price was: 21,90 €.Current price is: 14,90 €.(-32%)

Vyberte množstvo:

1x 14,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 9,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Dráha na jazdenie s autami nadchne skutočne každé dieťa. Ešte väčšia radosť je, ak si ju môžete poskladať sami a ľubovoľne ju meniť. Fantázii môžu nechať voľnú cestu a celé hodiny sa tešiť z jady po tejto dráhe.

  • Sada obsahuje až 113 častí
  • Obsahuje automobily, mosty, zákruty a značky
  • Vyrobené z kvalitných plastových materiálov
  • Pestré a živé farby
  • Materiál: kvalitné plastové materiály
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRETEKÁRSKA DRÁHA JE SKUTOČNOU ZÁBAVOU PRE VŠETKÝCH
Sada s pretekárskou dráhou obsahujúcou až 113 častí bude správnym výboerom zábavy pre všetkých – mladých i mladých srdcom. Umožňuje vytváranie zaujímavých ciest a zákrut, ktoré spestria bláznivé a zábavné automobilové preteky. Vytvoriť môžete aj mosty a podjazdy, skrátka všetko, čo si len želáte.
PODPORUJE FANTÁZIU A KREATIVITU
Výstavba a menenie pretekárskej dráhy s toľkými dielmi podporuje detskú fantáziu, pričom je dôležité, že môžu deti fantázii nechať voľný priestor. Okrem toho podporuje kreatívne myslenie. Budete prekvapení, čo všetko dokážu deti vytvoriť a čo všetko zvládne ich fantázia. Nechajte im voľnú cestu na to, aby vytvorili svoju najzaujímavejšiu a najbúrlivejšiu pretekársku dráhu.
VEĽA DIELOV PRE VEĽA ZÁBAVY
Sada obsahuje veľa rozličných dielov – rovné a zákrutové diely, značky, prechody a pomôcky na stavanie mostov. Použite všetky a vytvorte zaujímavú dráhu. Budovanie pretekárskej dráhy je také zábavné, že sa radi pridáte k svojmu dieťaťu a spolu s ním sa budete tešiť zo zábavných momentov.

Ďalšie informácie

  • kvalitné plastové materiály

  • 80 častí dráhy, 11 rozličných dopravných značiek a signalizácií, 1 automobil

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.