RoboStar, interaktívna hračka, ktorá sleduje čiaru

43 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

28,90  19,90 (-31%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Deti sú priam nadšené nad zaujímavými, odlišnými hračkami. RoboStar je ešte obzvlášť zaujímavý, pretože sleduje čiaru, ktorú dieťa nakreslí! Hračka prostredníctvom špeciálneho senzora registruje nakreslenú čiaru a sleduje
ju všade, kam vedie. Robot preto bude tou pravou zábavou pre mladých aj mladých srdcom.

  • Vyrobený z kvalitných materiálov.
  • Doplnkové LED svetlá pre lepší účinok a vzhľad.
  • Momentálne skladom iba v modrej farbe.
  • Balenie obsahuje: 1x robot, 1x čierna fixka, návod na použitie
14-denná možnosť vrátenia
Záruka spokojnosti
Sledovateľné dodanie
ROBOT, KTORÝ SLEDUJE CESTU
Priloženou ceruzkou nakreslíte cestu, po ktorej sa robot vydá. Navrhujeme, aby ste dokopy zlepili viacero bielych listov a cez ne nakreslili čiaru, ktorá robota povedie novými dobrodružstvami. Nakresliť môžete kľukatú, rovnú alebo skutočne komplikovanú »cestu«, ktorú bude robot svedomito sledovať. Ak okolo neho nakreslíte kruh, čiaru nájde a potom ju bude sledovať v kruhu. Zábavné, však?
INTELIGENTNÝ ROBOT
Robot je inteligentná hračka, ktorá nadchne a zabáva skutočne všetkých – deti, rodičov, tety a babičky. Budete sa s ním hrať a baviť a zároveň si užijete spoločné chvíle. Sada obsahuje fixku, ktorou nakreslíte cestu pre robota, po ktorej sa musí vydať. Poskytuje výbornú príležitosť pre inakšiu hru, ktorá bude vždy znova a znova zaujímavá.
PRETEKY O VÍŤAZSTVO
Ak vyberiete dva roboty, môžete organizovať skutočné preteky a boje. Kto ako prvý prekoná 5 kôl? Kto prvý prejde kľukatú cestu? Bude to naozaj zábava pre celú rodinu. Nechajte fantázii voľný priechod a vytvárajte najzaujímavejšie cesty pre vášho robota. Ak sa fixka vypíše, bez ťažkostí ju nahradíte ktoroukoľvek hrubou čiernou fixkou.

Ďalšie informácie

  • 1x robot, 1x čierna fixka, návod na použitie

  • Kvalitné plastové materiály, robot funguje na baterky.

  • 4x LR44 (súčasťou balenia)

  • Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, pretože dieťa môže prehltnúť alebo cítiť malé časti.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.