Ľahko použiteľný odstraňovač buriny, Rock’n’Weeder

37 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

17,90 

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Burina je skutočnou nočnou morou každého správneho záhradkára, bez ohľadu na to, či sa jedná o zeleninovú alebo dekoratívnu záhradu. Rušivo pôsobí aj na piesku, v dlažbe, múroch a iných ťažko dostupných plochách. Často je veľmi odolná a je náročné sa jej zbaviť, najmä ak nechceme použiť nebezpečné chemikálie. Preto je Rock’n’Weeder dstraňovač buriny ideálnou príležitosťou, ako burine povedať NIE!

  • Odstraňuje burinu
  • Odstráni veľké a hlboké korene
  • Ergonomická drevená rúčka
  • Ekologická starostlivosť o záhradu
  • Rozmery: 34 cm * 5,8 cm * 4,3 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PREČ S BURINOU!
Na záhrade sa veľmi rada objaví nežiaduca burina, ktorú dokážeme najefektívnejšie kontrolovať formou správneho záhradníčenia. Ak sa o záhony pravidelne staráme, pestujeme rastliny, ktorým naše prostredie vyhovuje, a pravidelne odstraňujeme alebo ničíme burinu, potom väčšie problémy s burinou nebudeme mať. Najdôležitejšie je podniknúť preventívne opatrenia ešte predtým, ako sa burina rozbujnie, preto je najdôležitejľie okopávanie a prekopávanie. Tu nastúpi do práce Rock'n'Weeder odstraňovač buriny, ktorý tento úkon zjednoduší a vašu záhradu konečne zbaví buriny!
BEZ CHEMIKÁLIÍ A BEZ NÁMAHY
Ak je pre vás zdravie vašich najbližších a vášho okolia prioritou, potom nevyhnutne potrebujete Rock'n'Weeder odstraňovač buriny. Rock'n'Weeder je absolútne neškodný a prírodný spôsob na dosiahnutie toho, aby bola vaša záhrada a zeleň dokonalá. Netrápte sa už s motykami a rýľmi, ktoré len poškodia podklad alebo zeleninu, pričom burina napriek tomu zostane. Rock'n'Weeder má už zakrivený pákový základ, ktorý sa zaprie do pôdy a jednoduchým zatlačením vytiahne korene. Bez kopania po koreňoch a rytia v pôde. Odstráni aj hlboké a odolné korene buriny a púpavy. Veľká ergonomicky tvarovaná rúčka sa prispôsobí vašej dlani, takže práca bude pohodlná a jednoduchá.

Ďalšie informácie

  • 34 cm * 5,8 cm * 4,3 cm

  • drevo a oceľ

  • 0,2 kg

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.