RootBall, nástroj pre úspešné klonovanie rastlín (2 ks)

41 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

18,90 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nástroj na klonovanie konárov RootBall je tak efektívny, ako sa ľahko používa! Umožňuje hladký a rýchly rast koreňov bez hniloby. Pretože je opakovane použiteľný, budete môcť vypestovať viac rastlín za ako kedykoľvek predtým!

 • Pre silné a zdravé korene
 • Poskytuje ochranu a zvyšuje odolnosť
 • Rýchlejší rast koreňov
 • Viac klonov za kratší čas
 • Zabraňuje hnilobe koreňov
 • Nepoškodzuje materskú rastlinu
 • Opätovne použiteľný
 • Dlhá životnosť
 • Balenie obsahuje: 2x pomôcka na klonovanie
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NÁSTROJ NA RÝCHLE A JEDNODUCHÉ KLONOVANIE KONÁROV

Nástroj na klonovanie rastlín RootBall je tak efektívny, ako sa ľahko používa! Umožňuje hladký a rýchly rast koreňov bez hniloby. Pretože je opakovane použiteľný, budete môcť vypestovať viac rastlín ako kedykoľvek predtým!

Rýchlejšie a bezpečnejšie klonovanie

Špeciálny tvar umožňuje nástroju prispôsobiť sa akejkoľvek vetve a posilniť ju, a zároveň chrániť materskú rastlinu, takže sa nemusíte obávať vädnutia. Zdravý klon pripravený na výsadbu môžete očakávať do 1 - 4 týždňov a s pomocou koreňového prášku už za jeden týždeň!

Chráni a zvyšuje odolnosť rastlín

Pretože nástroj objíma konár zo všetkých strán, chráni ho aj pred vonkajšími vplyvmi a škodcami pre hladký rast zdravých a silných koreňov. Používanie RootBall zvyšuje šance rastliny na prežitie na závratných 99,9%!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Daniela S. 46 min ·
Produkt je TOP, používanie je viac ako jednoduché, výsledky úžasné.
Komentár Zdieľať
(5)
Alena D. 20 min ·
Teraz už nechodím do obchodu pre sadenice, klonovanie je zábava!
Komentár Zdieľať
(5)
Bianka C. 34 min ·
Dodanie je rýchle, produkt funguje.
Komentár Zdieľať
(4)
Janek K. 34 min ·
Matka príroda je skutočne pozoruhodná, kto by si myslel, že z konára môžu šialene vyrastať korene a nová rovnaká rastlina.
Komentár Zdieľať
(5)
Marta L. 40 min ·
Do 3 mesiacov som z 1 ruže urobila celú ružovú alej, keď k nám prídete, budete mať pocit, že ste prišli k Šípovej Ruženke.
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

 • 2x pomôcka na klonovanie

 • priemer 12 cm (vhodné pre vetvy hrubé 12 – 31 mm)

 • čierna

 • PP plast

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.