Rukavice na česanie srsti domácich miláčikov, Prokavica

9 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

Original price was: 19,90 €.Current price is: 15,90 €.(-20%)

Vyberte množstvo:

1x 15,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pawly rukavica je prvá 5-prstová rukavica na každodennú starostlivosť o vvšetky tipy srsti, ktorá napodobňuje mimiku hladkania a zároveň ako magnet zachytáva vypadnutú srsť

  • prstov umožňuje absolútne prirodzený dotyk
  • vypadnutú srsť zadrží, až kým ju neodhodíte do smetí
  • 1 riešenie pre všetky tipy srsti a domácich miláčikov
  • Materiál: jemný a silikónový bez BPA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
AKO FUNGUJE?
Pawly rukavica svojou inovatívnosťou urobí všetku prácu počas hladkania a maznania. Dotyk 5 prstami umožňuje úplnú kontrolu a napomôže Vám pri starostlivom rozčesaní predtým ťažko dostupných miest. Keďže rukavica dokonale prilieha k Vašej dlani, kopíruje presne pohyb Vašej ruky pri hladkaní a preto ju domáci miláčikovia zbožňujú. 180 silikónových hrotov je mimoriadne jemných k pokožke, srsti a neporaziteľných v boji s vypadnutými chlpmi.
PRE KHO JE VHODNA?
Domácich miláčikov, ktorí neznášajú česanie. Absolútne prirodzený dotyk s 5 prstami česanie zmení na hladkanie, preto ju zbožňujú úplne všetci domáci miláčikovia. Pre tých, ktorí sa boja sprchovania, Pawly rukavica je vhodná tak na suchú ako aj mokrú starostlivosť. Predtým stresujúce sprchovanie sa zmení na maznanie. Krátkosrsté, ktorých srsť nič nezadrží! Pomocou 180 silikónových hrotov Pawly rukavica jemne a účinne zachytí aj krátku srsť a nikdy nie je príliš drsná. Najcitlivejšia a najjemnejšia 5-prstová rukavica nám umožňuje dokonalú kontrolu nad silou česania, preto je vhodná na starostlivosť o všetkých domácich miláčikov.
RIEŠENIE PRE VŠETKY TYPY SRSTI
Rukavica má univerzálnu veľkosť, dokonalejšie priliehanie dosiahneme utiahnutím remienku okolo zápästia. - pre suchú a mokrú starostlivosť o srsť - pre psy, mačky, králiky a kone - 5 prstov, 180 silikónových hrotov a 1 riešenie na všetko

Ďalšie informácie

  • jemný a silikónový bez BPA

  • modrá

  • všetky typy a dĺžky vlasov

  • univerzálna

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.