Sada 3 čarovných vodných kníh na vyfarbenie vodným perom, MagicWaterBook

43 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Inovatívne vodné omaľovánky bez neporiadku! Potrebujete len pár kvapiek vody, ktorými naplníte čarovné pero, a tvorenie môže začať! Maľovanie čarovným mokrým perom odhaľuje nádherné ilustrácie podmorského sveta, zvierat a detských aktivít! Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne a omaľovánka je pripravená na ďalšie použitie!

 • Maľovanie bez neporiadku
 • 3 rôzne motívy a 3 perá
 • Omaľovánku môžete používať znova a znova
 • Spoznávanie farieb a nových konceptov
 • Rozvoj motorických schopností
 • Perfektný darček pre každé dieťa
 • Balenie obsahuje: 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRE DETI
Omaľovánky MagicWaterBook sú hitom medzi najmladšími! Zatiaľ čo deti maľujú priloženým vodným perom, farby vzoru sa prelínajú a zobrazujú nádherné ilustrácie! Akonáhle omaľovánka vyschne, môžete ju znova použiť!
Maľovanie bez neporiadku
Pri používaní vodných pier zabudnite na neporiadok! Naplňte priložené pero vodou a kým ním dieťa maľuje podľa obrázka, dole sa objavia nádherné ilustrácie a všetko ostatné zostane čisté!
3 motívy pre viacnásobné použitie
Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne, môžete znova používať omaľovánku! Motívy podmorského sveta, zvierat a detských aktivít budú znova a znova zaujímavá kreatívna vychytávka a úžasný darček pre deti!

Ďalšie informácie

 • 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero

 • podmorský svet, zvieratá, aktivity detí

 • kniha: 19 x 15,5 cm, pero: 13,5 x 1,5 cm

 • každá má 8 strán, z toho 4 stránky sú „magické“ a zvyšné 4 majú rôzne koncepty s popisom.

 • Kvôli zloženiu niekoľkých menších častí nie je omaľovánka vhodná pre deti do 3 rokov, pretože dieťa môže malé časti prehltnúť alebo sa nimi zadusiť. Pred odovzdaním produktu dieťaťu odstráňte obal.

 • Omaľovánky by sa mali používať iba s čarovnými perami.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.