Sada náramkov s motívom kráľa a kráľovnej pre páry, KingQueen

27 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

17,90 (-10%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nádherné náramky s guličkami z prírodného kameňa sú určené pre všetky zamilované páry a predstavujú prekrásny darček milovanej osobe na Valentína, narodeniny alebo pri inej príležitosti. So sadou dvoch náramkov kráľovskej lásky môžete preukáza svoju náklonnosť skutočne osobitným spôsobom! Jeden náramok založte sebe a druhý osobe, ktorú máte najradšej na celom svete. To vás ešte viac spojí a váš zväzok a lásu urobí ešte trvalejšou.

  • Jedinečný prejav lásky a puta.
  • Výnimočný symbolický význam, ktorý ešte viac upevní váš zväzok.
  • Náramky sú elastické a teda veľmi pohodlné na nosenie.
  • Nadčasový dizajn, ktorý pristane skutočne každému osobnému štýlu.
  • V súprave je: jeden čierny náramok s čiernou korunkou a jeden biely náramok so zlatou korunkou
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ČO SYMBOLIZUJÚ NÁRAMKY KRÁĽOVSKEJ LÁSKY?
Náramky lásky nie sú iba kúskom šperku, ale majú aj symbolický význam, vďaka ktorému sú ešte primeranejšie pre zamilované páry. V súprave sú totiž čierny a biely náramok s očarujúcim detailom: vkusne vytvorená malá zlatá alebo čierna korunka, ktorá symbolizuje kráľovskú lásku medzi vami. Teda takú ako v rozprávkach: lásku, ktorá bude trvať večne!
NÁDHERÝN DARČEK PRE MILOVANÚ OSOBU
Ak neviete, čo darovať svoje milovanej osobe na Valentína, Vianoce, k MDŽ alebo narodeninám, sú náramky pre zamilované páry z prírodného kameňa veľmi vhodnou voľbou. So súpravou náramkov totiž môžete ukázať, aké dôležité je vaše puto a ako chcete, aby trvalo naveky. Prostredníctvom nosenia náramkov lásky si budete ešte bližšie, pretože budete mať pri sebe vždy niečo, čo vám bo pripomínalo milovanú osobu.

Ďalšie informácie

  • jeden čierny náramok s čiernou korunkou a jeden biely náramok so zlatou korunkou

  • prírodný kameň s kovovou korunou

  • ako na obrázku

  • cca. 16,5–19,5 cm , náramky sú elastické

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.