SawSharp PRO, brúska na reťaže motorových píl

38 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-denná možnosť vrátenia 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Šikovná brúska na reťaze motorových píl je novým, rýchlym a jednoduchým výrobkom, vďaka ktorému sa pílenie a strojové brúsenie reťazí stane minulosťou. Starý spôsob brúsenia pílou si vyžadoval šikovnú ruku a veľkú zručnosť, pomocou tejto brúsky však bude ostrie samozrejmosťou pre každého a bude verným prievodcom v lese a pri prácach okolo domu.

 • Rýchle a bezpečnejšie brúsenie
 • Pre píly s dvoma otvormi 14 – 20 palcov (obrázok 6)
 • Pre brúsenie reťazí zhora (obrázok 7)
 • Mimoriadne jednoduché použitie
 • Kameň sa prispôsobuje zubom reťaze
 • Kvalitné vyhotovenie
 • Materiál: plast a brúsny kameň
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VŠADE SPOLU S VAMI
Práca s motorovou pílou je veľmi náročná a nebezpečná, preto je zásadného významu, aby najnebezpečnejšia časť píly – raťaz, dobre ošetrovaná a kvalitne nabrúsená. Reťaz zostane ostrá rôzne dlhú dobu, všetko závisí od toho, aké drevo pílime a či počas práce nenarazíme na nejaký iný materiál (zem, kameň), pretože vtedy reťaz ihneď stráca ostrosť a treba ju hneď nabrúsiť. Táto brúska sa stane nepostrádateľnou súčasťou vášho náradia, keď budete píliť, pretože je malá a ľahko sa prepravuje.
RÝCHLO A JEDNODUCHO
Je zvykom, aby sa reťaz brúsila tak, že sa zloží z píly a nabrúsi sa pomocou píl rozličných veľkostí alebo elektrickou brúskou. Takáto práca je veľmi časovo náročná, nebezpečná a pre dobré nabrúsenie je potrebná veľká zručnosť. Ak nám táto činnosť nejde od ruky, je potrebné reťaz odniesť do servisu. Tomu je teraz koniec vďaka brúske, ktorá nabrúsi reťaz za niekoľko sekúnd bez toho, aby ju bolo treba zložiť z motorovej píly. Hlavicu motorovej píly s reťazou iba zasunieme do brúsky a do niekoľkých sekúnd ju brúsny kameň v kryte bezpečne nabrúsi, aby bola zova k dispozícii na použitie.
BEZPEČNOSŤ, BEZPEČNOSŤ, BEZPEČNOSŤ
Ak nie je reťaz motorovej píly správne a kvalitene nabrúsená, môže spôsobovať veľa problémov. Tupé reťaze spôsobujú horšie rezy, väčšie vibrácie, predľži sa čas pílenia a zvýši sa spotreba paliva, nadmerne sa tiež zaťažujú všetky časti motorovej píly, reťaz sa môže prehriať a dokonca aj roztrhnúť. Tupá reťaz je nebepečná pre používateľa pri samotnom rezaní, takisto aj brúsenie je nepríjemné a potenciálne nebezpečné, pretože sa môžeme rýchlo zraniť, ak nie sme zruční.

Ďalšie informácie

 • plast a brúsny kameň

 • 216 mm

 • 200 g

 • mlynček je vhodný pre 14 ”16” 18 ”a 20” 2-otvorové píly (pozri obrázok 6 na obrázkoch produktu) s reťazami, ktoré sa majú brúsiť zhora

 • brúska nevhodná pre reťazovú pílu ECHO 16 ” a pre reťaze, ktoré je potrebné brúsiť zdola

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.