ScrewRemover, 5-dielna sada na odstraňovanie poškodených skrutiek

23 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

20,90 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

S týmto produktom, ktorý predstavuje novú generáciu nástrojov na ľahké odstránenie opotrebovaných skrutiek, odstránite poškodené skrutky iba v dvoch krokoch!

  • 5 rôznych nástavcov
  • Vytvorené na odstránenie poškodených skrutiek
  • Vyrobené z vysoko kvalitného a odolného kovu
  • Odstráňte skrutky iba v dvoch krokoch
  • Vhodné pre rôzne skrutky
  • Balenie obsahuje: 5x nástroj na odstraňovanie skrutiek, 1x krabica
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ODSTRÁŇTE OPOTREBOVANÚ SKRUTKU BEZ NÁMAHY BEHOM NIEKOĽKÝCH SEKÚND
So sadou na odstraňovanie poškodených skrutiek môžete jednoducho odskrutkovať ktorúkoľvek skrutku len za pár sekúnd. Aj veľmi poškodený, zhrdzavený, zlomený, poliaty farbou alebo niečím iným.
Vhodné pre rôzne skrutky
Sada nastavcov sa hodí pre všetky typy strojov, pretože sú univerzálne. Všetky skrutky a vrtáky budete môcť jednoducho odskrutkovať.
Kvalitný materiál
Vrtáky ScrewRemover sú vyrobené z vysoko kvalitnej a odolnej kalenej ocele a sú tak veľmi silné a pevné.

Ďalšie informácie

  • 5x nástroj na odstraňovanie skrutiek, 1x krabica

  • kalená oceľ

  • 6 mm, 7 mm, 10 mm, 11 mm in 12 mm

  • poškodenú skrutku najskôr povŕtajte vŕtačkou (vŕtačka nie je súčasťou sady), potom vyberte správny rozmer nástavca a pomocou skrutkovača ho zaskrutkujte do skrutky. Keď nástavec dopadne na spodok otvoru, sa skrutka začne otáčať.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.