SetShower, flexibilná hadica pre ručnú sprchu z nehrdzavejúcej ocele + 2x vodný filter

9 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

11,80 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 11,80 / kus
Najpopulárnejšie
2x 10,90 / kus Ušetrite 1,80 
Najlepšia cena
3x 9,90 / kus Ušetrite 5,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Perfektná sada pre ručnú sprchu PropellerShower! Univerzálna hadica uľahčuje inštaláciu na všetky štandardné batérie a bavlnené filtre udržujú vodu mäkkú!

  • mäkšia voda zabraňuje upchávaniu otvorov v sprchovej hlavici
  • mäkká voda nepoškodzuje vlasy a pokožku
  • odporúčaná výmena vodných filtrov každé 3 mesiace
  • univerzálna flexibilná hadica z nehrdzavejúcej ocele
  • hadica je vhodná pre všetky štandardné batérie
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.