SharpMaster, ručná píla 2 v 1 pre všetky veľkosti reťazových píl

9 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

28,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 28,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 24,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 21,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sezóna pílenia je tu! Je vaša motorová píla neostrá a nie ste zruční v klasickom pilníkovom brúsení, alebo chcete rýchlejšie a praktickejšie riešenie? Predstavujeme vám systém ručného ostrenia SharpMaster! Ručný ostrič reťazových píl SharpMaster 2 v 1 uľahčuje a urýchľuje ostrenie reťaze a je vhodný pre začiatočníkov aj skutočných profesionálov!

 • rýchlejšie a praktické ručné brúsenie 2 v 1
 • jednoduché ostrenie zubov a obmedzovačov hĺbky v 1 pracovnom kroku
 • rýchlo nabrúsi každú reťaz
 • vhodný pre každú veľkosť reťazovej píly
 • priemer pilníkov je 4,0 mm
 • ideálny nástroj pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilejšie použitie!
 • V súprave: držiak, 2 okrúhle pilníky, 1 plochý pilník
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

VAŠA STARÁ REŤAZ BUDE AKO NOVÁ

Ručná píla SharpMaster 2 v 1 plní dve funkcie naraz - v 1 pracovnom kroku naostrí rezné zuby a obmedzovač hĺbky. Staré, tupé píly, ktorých používanie je časovo náročné a nebezpečné, budú s jedinečným systémom ručného ostrenia SharpMaster opäť ako nové! Systém SharpMaster obsahuje dva okružné pilníky, jeden plochý pilník a jedinečnú ergonomickú rukoväť, ktorá umožňuje použitie systému priamo na píle a znižuje možnosť porezania.

SKRÁŤTE ČAS BRÚSENIA NA POLOVICU

Vďaka jedinečnej konštrukcii a ergonomickému dizajnu skracuje systém na ručné ostrenie reťazí SharpMaster čas potrebný na ručné ostrenie reťazí na polovicu, čo vám umožní vrátiť sa k práci s reťazovou pílou skôr! Systém SharpMaster je vhodný pre akúkoľvek reťazovú pílu a reťaz a brúsne pilníky sú obojstranné a pomocou rukoväte, ktorá sa ľahko ovláda, umožňuje používateľovi pracovať priamo na reťazovej píle a zároveň je výrazne bezpečnejší ako iné systémy.

IDEÁLNY NÁSTROJ PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ PROFESIONÁLOV

SharpMaster je ideálnym nástrojom pre začiatočníkov, pretože sa ľahko používa v porovnaní s klasickým ručným pilníkom, ktorý si vyžaduje trénovanú ruku. Dobre sa osvedčí aj u majstrov, pretože proces je rýchlejší a bezpečnejší. Jedinečná konštrukcia zabezpečuje vykonávanie 2 úloh súčasne, vďaka čomu sa systém SharpMaster dostáva aj do rúk skutočných profesionálov! SharpMaster sa jednoducho triešti tam a späť o reťaz a vykonáva pritom prácu majstra - a to všetko pri zachovaní bezpečnosti majstrových rúk a prstov! Rozhodnite sa naostriť reťaz jednoduchšie, účinnejšie a rýchlejšie a pustite sa do práce s bezpečnejšou a ostrejšou pílou!

Ďalšie informácie

 • držiak, 2 okrúhle pilníky, 1 plochý pilník

 • Vhodné pre všetky veľkosti reťazových píl a reťazí (rozmery pilníka: 200 x 4, 0 mm)

 • plast a brúsna oceľ odolná voči korózii

 • 380 x 60 x 25 mm Hmotnosť: 350 g

 • Oranžová

 • Používajte na vlastné riziko. Pri práci používajte vhodné osobné ochranné prostriedky. Odporúčame používať ochranné rukavice.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.