SiliCake, silikónový model na výrobu profesionálne vyzerajúcich dezertov bez neporiadku

18 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

21,90 (-12%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pečte torty ako nikdy predtým a zapôsobte na svojich priateľov pečivom, ktoré vyzerá ako z cukrárne. Bez použitia masla a iných tukov na mazanie foriem! SiliCake je vyrobený z nezávadného silikónu a je bezpečný na použitie pri teplotách od -40 ° C do 230 ° C v mikrovlnnej rúre, rúre alebo mrazničke!

 • Vždy v perfektný tvar bez neporiadku
 • Zdravé riešenie – model nie je potrebné vopred mazať
 • 100% nepriľnavý a neškodný silikón
 • Ľahko sa čistí bez predbežného namáčania
 • Vhodné do umývačky riadu
 • Určené pre viacnásobné použitie
 • Veľkosť: 22 x 6,9 cm
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHÁ VÝROBA ŠPIČKOVÝCH DEZERTOV
V porovnaní s tvrdými formami na pečenie je SiliCake úplne prispôsobiteľný! 100% nepriľnavá silikónová forma uľahčuje vyberanie koláčov, želé alebo iných dezertov z formy a zaisťuje, aby si váš dezert zachoval bezchybný tvar!
Jedinečné a zdravšie riešenie
Pečte torty ako nikdy predtým a zapôsobte na svojich priateľov pečivom, ktoré vyzerá ako z cukrárne. To všetko bez použitia extra masla alebo iného tuku na mazanie foriem!
100% nepriľnavý materiál
SiliCake je vyrobený z nezávadného silikónu a pred použitím ho nie je potrebné mazať maslom! Je bezpečný na použitie pri teplotách od -40 ° C do 230 ° C a je vhodný na použitie v mikrovlnnej rúre, rúre alebo mrazničke!

Ďalšie informácie

 • 22 x 6,9 cm

 • Vysoko kvalitný 100% neškodný silikón

 • -40 ° C ~ 230 ° C

 • 1x SiliCake

 • vhodné do umývačky riadu

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.