SiliCovers, 16-dielna silikónová súprava chráničov na nábytok

12 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

16,90 (-32%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Toto jednoduché riešenie účinne chráni nohy stoličiek aj podlahy pred poškodením! Protišmyková podložka zabraňuje poškriabaniu. SiliCovers sú flexibilné, nohám stoličiek sa priľnú ako rukavice!

 • chráni nohy stoličiek a podlahy pred poškodením
 • Zabraňujú poškriabaniu aj vŕzganiu
 • Ľahko nasúvateľné, priľnú ako rukavice
 • 16-dielna súprava pre 4 stoličky
 • Vyrobené z odolného mäkkého silikónu, 100% netoxické
 • pre jedálenské stoličky, barové stoličky, záhradné stoličky…
 • V balení: 16-dielna sada silikónových nástavcov na nábytok (sada pre 4 stoličky)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHÉ, ALE ÚČINNÉ CHRÁNIČE PODLAHY
SiliCovers chránia váš nábytok a podlahy pred poškodením najjednoduchším, ale najúčinnejším riešením! Protišmykové podložky zabraňujú poškriabaniu a vŕzganiu bez poškodenia nábytku alebo podláh.
PRIĽNAVÉ AKO RUKAVICE
SiliCovers chrániče sa prispôsobia ako rukavice! Jednoducho ich nasuniete na nohy stoličiek alebo stolov a je to! Umožňujú bezpečné premiestňovanie stoličiek alebo stolov, bez obáv z poškodenia a vŕzgania!
100% NETOXICKÉ MATERIÁLY
SiliCovers sú vyrobené z odolného mäkkého silikónu, ktorý je 100% netoxický! Dajú sa bezpečne používať v domácnosti a sú vhodné pre všetky druhy nôh stoličiek: jedálenske stoličky, barové stoličky, záhradné stoličky…. Moderný priehľadný dizajn, ktorý zaručí, že si ich len ťažko všimnete!

Ďalšie informácie

 • 16-dielna sada silikónových nástavcov na nábytok (sada pre 4 stoličky)

 • priehľadná biela

 • odolný silikón, 100% nezávadný

 • jedálenské stoličky, barové stoličky, vonkajší nábytok, kovové stoličky, drevené stoličky,
  nohy stola,…

 • 4 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.