SkillStar herná súprava, ktorá rozvíja kreativitu a zručnosti

43 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

29,90 

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 23,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Deti budú nadšené novou hernou súpravou SkillStar, ktorá v šikovnom kufríku ukrýva nekonečnú zábavu! SkillStar herná súprava pozostáva zo 60 plastových skrutiek v 5 rozličných farbách, umelohmotného skrutkovača na baterky, 3 rozličných nástavcov na skrutkovač a aktívnej tabule, ktorá sa poskladá do prenosného kufríka. Deti môžu vytvárať nekonečné množstvo zaujímavých vzorov a rozvíjať motorické zručnosti, počítať, rozoznávať farby a tvary. 

 • 3 v 1: učenie, kreativita, zábava 
 • kreatívna tvorba bez neporiadku a nečistoty 
 • herná súprava sa poskladá do prenosného kufríka 
 • rozvíja motorické zručnosti 
 • rozvíja poznávanie farieb a vzorov 
 • učí základy počítania 

 

 • Súprava obsahuje: 1x herný set SkillStar (60 farebných skrutiek v žltej, zelenej, modre a červenej farbe v 3 rozličných tvaroch, umelohmotný skrutkovač na baterky, 2 nástavce na skrutkovač, 1 ručný umelohmotný skrutkovač, 1x tabuľa aktivít, ktorá sa poskladá do kufríka, návod na použitie)
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
OD VLAKU PO ČLN, OD RUŽE PO RYBU
SkillStar herná súprava pomocou 60 rozličných skrutiek poskytuje deťom nekonečne veľa možností na prejavenie ich kreativity! V súprave sa nachádza 10 rozličných motívov s návodmi, ktoré deti vytvárajú pomocou skrutkovača na baterky a farebných skrutiek. Aktívna tabuľa poslúži pri kreativite a zároveň ako prenosný kufrík, do ktorého môžete poskladať celú hernú súpravu a zobrať ju všade so sebou!
UČENIE, KREATIVITA A ZÁBAVA V JEDNOM
Deti pomocou SkillStar hernej súpravy rozvíjajú motoriku, zručnosti, kreatívne myslenie, poznávanie farieb, tvaro a vzorov. Je to výborná hračka, ktorá skrze kreativitu deti zabáva a učí zároveň! SkillStar poskytuje nekonečne veľa kreatívnych možností, priložených je tiež 10 obrázkov návodom, ktorý môžu deti pri hre napodobiť. Herná súprava poskytuje zábavu bez nečistoty a neporiadku a je vhodná pre deti od 3 rokov.

Ďalšie informácie

 • 1x herný set SkillStar (60 farebných skrutiek v žltej, zelenej, modre a červenej farbe v 3 rozličných tvaroch, umelohmotný skrutkovač na baterky, 2 nástavce na skrutkovač, 1 ručný umelohmotný skrutkovač, 1x tabuľa aktivít, ktorá sa poskladá do kufríka, návod na použitie)

 • 2x AA do skrutkovača, nie sú priložené

 • 23 cm x 19 cm

 • herná súprava nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože sa skladá z viacerých menších častí, ktoré predstavujú nebezpečenstvo zadusenia. Hra len pod dohľadom rodičov alebo opatrovníkov. Uschovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat, ak nie sú pod vašim dohľadom.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.