SkinStar, sónický prístroj na čistenie pokožky

11 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-12%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Dôkladne očistite pokožku tváre, zmenšite póry, pokožku hĺbkovo hydratujte a vyživujte! Pomôcka SkinStar pomocou ultrazvukových impulzov vašu pokožku hĺbkovo očistí, zvýši jej absorpciu a stimuluje cirkuláciu krvi. Pomocou kozmetiky, ktorú používate, prístroj zdvihne starostlivosť o vašu pokožku na úplne novú úroveň. SkinStar je vodeodolný a vyrobený zo silikónu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný. Poskytuje rofesionálnu starostlivosť o tvár, ktorá zlepšuje zdravie vašej pokožky a spomaľujej jej starnutie.

 • čistí pomocou ultrazvukových impulzov
 • odstráni nečistotu a odumreté bunky z vašej pokožky
 • zmenšuje otvorené póry
 • zlepšuje vzhľad jemných vrások
 • pokožku hĺbkovo hydratuje
 • pri pravidelnom používaní zabraňuje hromadeniu baktérií na pokožke
 • uchováva svieži vzhľad a spomaľuje starnutie vašej pokožky
 • Farba: ružová
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
SUPER COOL PRÁČKA PRE VAŠU POKOŽKU
SkinStar pomôcka pozostáva z mäkkých silikónových hrotov, ktoré ultrazvukovými impulzmi jemne, avšak účinne kĺžu po vašej pokožke. Každodenné použitie zabráni hromadeniu baktérií, odumretých buniek a zachováva pokožku čistú a sviežu. Hĺbkové čistenie pomocou impulzov pokožku regeneruje a podporuje vznik nových buniek, ktoré pokožku napínajú a navrátia jej mladistvý vzhľad. SkinStar je vodeodolný a môžete ho používať aj pod sprchou alebo vo vani. Šikovná veľkosť je výborná aj pri cestovaní, preto môžete svoju rutinu pravidelne vykonávať kdekoľvek.
KAŽDODENÁ SPA SKÚSENOSŤ V DOMÁCEJ KÚPEĽNI
Tisíc mikro-silikónových hrotov spolu s ultrazvukovými impulzmi jemne masíruje, účinne odstraňuje nečistoty, mastnotu a make-up. SkinStar svojím pôsobením podporuje cirkuláciu krvi, predovšetkým v oblasti vrások, a tiež podporuje tvorbu kolagénu, ktorý pokožke navracia napnutosť a elasticitu. Skinstar poskytuje viac stupňov intenzity činnosti, 3 rozličné druhy silikónových hrotov pre všetky časti tváre a jeho použitie je jednoduché. Batéria má dlhú životnosť a nabíja sa pomocou priloženého USB kábla.
POUŽITIE SKINSTAR POMÔCKY
1. Navlhčite celú tvár vlažnou vodou. 2. Na bradu, čelo, nos a líca naneste malé množstvo gélu alebo peny na mokré čistenie tváre, ktorá vyhovuje vášmu typu pokožky. 3. Stlačte tlačidlo na zapnutie a SkinStar jemne, kruhovými pohybmi posúvajte po tvári. Začnite na okraji tváre a pomaly sa kruhovými pohybmi posúvajte cez líca smerom k nosu a čelu. Každej časti tváre venujte približne 15 sekúnd. Tvár opláchnite vlažnou vodou a naneste krém alebo sérum, ktoré sú vhodné pre vašu pleť. 4. Odporúčame používanie ráno a večer, jednotlivé ošetrenia nech trvajú 1-2 minúty.

Ďalšie informácie

 • ružová

 • silikón a plastový kryt

 • abíja sa pomocou priloženého USB kábla

 • Počas nabíjania prístroj nepoužívajte. Neotvárajte a žiadnym spôsobom nemeňte výrobok. Nie je vhodný na použitie v saune a pri vysokých teplotách. Skladujte mimo dosahu detí a domácich miláčikov. Odporúčame, aby ste výrobok nepožičiavali iným osobám a po každom použití ho dôkladne očistili.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.