SkiStrap, Ramienko na nosenie lyží

30 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

16,90 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 11 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chcete si uľahčiť prenášanie lyží po náročnom dni na lyžiach? Po dlhej prechádzke so sklonenými lyžami na pleciach dostávate kŕč? S ramienkami SkiStrap môžete jednoducho zabaliť lyže a palice do vycpávaných ramienok a pripojiť ich cez plecia. Sú vhodné pre dospelých lyžiarov aj deti, pretože sú úplne flexibilné a môžu byť nastavené na vhodnú dĺžku podľa vašej veľkosti.

  • Jednoduchšie prenášanie lyží a palíc
  • Uvoľnite svoje unavené ruky
  • Vycpávané ramienka
  • Nastaviteľná dĺžka
  • Pre dospelých aj deti
  • Balík obsahuje: 2 ramienka na lyže
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Bez starostí na lyžiach

Po dlhom dni na lyžiach sa často ocitnete v situácii, keď využívate posledné atómy svojej sily na prenášanie lyží a palíc zo strediska na auto. Náklad nesiete na boľavých pleciach a vaša chrbtica, ramená, krk a hlava vás bolia. Vaše deti sa sťažujú a sťažujú, že nemôžu niesť lyže a palice naraz. Ukončite túto sériu nešťastných udalostí, kúpte si ramienka SkiStrap na nosenie lyží na pleciach a vyrazte na bielu zjazdovku bez starostí, pretože ste sa postarali o "nepríjemnú" časť svojich lyžiarskych dní.

Pásky pre celú rodinu

Ramienka SkiStrap sú plne nastaviteľné, môžu byť nastavené na rôzne dĺžky v závislosti od dĺžky lyží a výšky lyžiara. Ramienka je možné natiahnuť od 66 do 120 cm. Ramienka SkiStrap majú šírku 5,5 cm a natiahnu sa až do 46 cm, takže do nich môžete zabaliť lyže aj palice bez obáv. Lyže môžete nosiť cez plece z boku alebo cez trup tak, aby boli lyže na chrbte.

Kvalita

Súprava obsahuje dve kusy ramienok SkiStrap na nosenie lyží cez plece. Sú vyrobené z odolného nylonového materiálu, ktorý je dostatočne pevný na podporu váhy vašich lyží a palíc. Obaly na lyže sú zvnútra potiahnuté hrubou penou odolnou proti treniu, aby sa zabránilo poškodeniu a škrabancom pri nosení. Uvoľnite svoje unavené ruky a urobte si lyžiarske výlety ešte príjemnejšie.

Ďalšie informácie

  • 2 ramienka na lyže

  • EVA + nylon

  • 66 – 120cm

  • 3,8 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.