Skrytá taška cez rameno, taška proti krádeži, SuperBag

23 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Taška vo vreckovej veľkosti SuperBag je prakticky neviditeľná, a preto je ideálna na cestovanie, pochôdzky a aktívnych jednotlivcov, ktorí chcú slobodu pohybu, praktickosť a nadčasovú eleganciu. Vhodná pre dobrodruhov, podnikateľov, športovcov, cestovateľov, študentov, mladé mamičky a otcov, môže to byť skvelý darček bez ohľadu na pohlavie alebo účel.

  • všetko, čo potřebujete na dosah ruky
  • bezpečne uložené vo vodeodolných vreckách
  • športová elegantná taška pre mužov a ženy
  • Farba: tmavošedý
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ODŤAŽ SA
Možno ste sa niekedy cítili trochu zaťažení nosením tašky, neustálym mávaním ramien, ťahaním ramien, vyvolávaním námahy a bolesti, pričom nemáte pocit, že vaše osobné veci, telefón a peňaženka sú v bezpečí. rýchlo odíde. Táto dômyselne navrhnutá taška SuperBag ukončí väčšinu starostí a bremena pri nosení najdôležitejších osobných vecí. Je to pohodlná rukoväť na uvoľnenie ramien, krku a myšlienok, pretože všetky vaše cennosti sú bezpečne blízko vás.
BEZPEČNE OKOLO
Prepracovaný dizajn tašky SuperBag vám umožní jej šaty pod vonkajšiu vrstvu oblečenia a nechať ju úplne bez povšimnutia. Tým sa zabráni akémukoľvek pokušeniu zo strany majetku vášho otca, že by váš osobný majetok bol rozptyľovaný. Vďaka tomuto dômyselnému dizajnu sa taška SuperBag skvele hodí pre cestujúcich a dovolenkárov, ako aj pre každého, kto je na cestách. Vodotesné materiály chránia váš telefón a osobné dokumenty pred dažďom a vlhkosťou.
FORMA PRE VÁS
Široký ramenný popruh zaisťuje rovnomerné rozloženie hmotnosti v celom tele a usporiadanie a tvar zásuviek umožňujú maximálne využitie priestoru a ľahký prístup. Teraz budete mať všetky svoje osobné veci bezpečne okolo seba a ľahko na dosah ruky. Vnútorná časť tašky SuperBag je potiahnutá hodvábnou textíliou a silnými švami pre väčšiu bezpečnosť a pohodlie. Dizajn tašky je mimoriadne prepracovaný a je vhodný pre všetkých a každého, bez ohľadu na povolanie alebo pohlavie.

Ďalšie informácie

  • tmavošedý

  • 30 cm x 22,5 cm x 1,5 cm

  • 105 cm

  • vysoko kvalitná vodeodolná tkanina

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.