SliceProtect, chránič prstov pri používaní krájača Multislicer

38 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

6,99 (-50%)

Vyberte množstvo:

1x 6,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 6,09 / kus Ušetrite 1,80 
Najlepšia cena
3x 5,69 / kus Ušetrite 3,90 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Krájajte bez obáv! SliceProtect chráni vaše prsty pred porezaním pri krájaní zeleniny a ovocia na krájači MultiSlicer a podobných krájačoch! Univerzálna veľkosť zaručuje, že ju môžu používať všetci členovia vašej rodiny!

  • Chráni prsty pred ostrými čepeľami
  • Zabraňuje porezaniu pri krájaní zeleniny a ovocia
  • Skvelý na použitie s MultiSlicer
  • Pri zakúpení spolu s MultiSlicerom bude SliceProtect váš so zľavou 50%!
  • Materiál: vysoko kvalitný plast bez BPA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • vysoko kvalitný plast bez BPA

  • červená alebo zelená (farba je vybraná náhodne)

  • univerzálna

  • Na tenké čepele v spodnej časti držiaka pripevnite požadovanú zeleninu. Priložte zeleninu na krájač a stlačte ju hornou časťou držiaka proti čepeliam. Pohybom dopredu a dozdu bude zelenina nakrájaná podľa vašich predstáv a vaše prsty budú chránené.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.