SoapSponge, špongia s dávkovačom pracieho prostriedku

17 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

16,90 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Je čas rozlúčiť sa s obyčajnými hubkami na umývanie riadu, ktoré vydávajú nepríjemný zápach. Hubka s dávkovačom je účinný nástroj na odstraňovanie odolných nečistôt z riadu a panvíc. Je obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku, pretože ruka neprichádza do kontaktu s umývacím prostriedkom.

  • Vhodná pre citlivú pokožku
  • Ľahko sa používa
  • Nedochádza k poškriabaniu riadu
  • Žiadne nepríjemné pachy
  • Vhodný na súkromné aj profesionálne použitie
  • Balenie obsahuje: 1x čistiaca hubka s dávkovačom čistiaceho prostriedku.
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Vhodné pre citlivú pokožku

Máte citlivú pokožku rúk? Hubka s dávkovačom je obzvlášť vhodná pre citlivú pokožku, pretože ruka neprichádza do kontaktu s pracím prostriedkom.

Nepoškodzuje riad

Hubka SoapSponge s dávkovačom je vhodná na umývanie nerezového riadu a panvíc, plastového riadu, riadu pre domáce zvieratá atď. Je vyrobená z kvalitnej peny, ktorá čistí riad bez zanechania stôp alebo škrabancov.

Ľahko sa čistí

Nádobu jednoducho naplňte zmesou čistiaceho prostriedku a vody a nasaďte veko. Stlačením veka spustíte dávkovanie umývacieho prostriedku, ktoré vychádza zo štrbiny na tryske, a môžete začať umývať. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre a vysokokvalitnému materiálu, z ktorého je vyrobená, sa hubka veľmi ľahko čistí. Stačí ju opláchnuť teplou vodou a bude vyzerať ako nová.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Jana B. 50 min ·
Mám veľmi citlivé ruky a táto hubka mi veľmi vyhovuje, pretože ruka má veľmi malý kontakt s pracím prostriedkom. Odporúčam ju kúpiť každému, kto má podobný problém!
Komentár Zdieľať
(6)
Darina J. 32 min ·
skvelý gadget, zistil som, že umývanie rýýýýchlejšie.
Komentár Zdieľať
(5)
Bianka C. 46 min ·
Je to skvelé! Hubku som dostala hneď na druhý deň a som príjemne prekvapená jej kvalitou.
Komentár Zdieľať
(6)
Daniela S. 36 min ·
Máme hostinec a pomerne veľa veľkého riadu. Umývanie je oveľa jednoduchšie s vašou hubkou a dávkovačom. Ďakujem, budem vás odporúčať!
Komentár Zdieľať
(8)

Ďalšie informácie

  • 1x čistiaca hubka s dávkovačom čistiaceho prostriedku.

  • 110 g

  • 20 x 15 x 10 cm

  • PET

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.