SoapStar, inovatívny dávkovač na mydlo alebo saponát

10 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

19,90 

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou dávkovača SoapStar usporiadajte neporiadok okolo kuchynského drezu a zjednodušte si dávkovanie mydla pri umývaní riadu. Elegantná nádoba, na ktorú odložíte hubky na umývanie riadu, vám pomôže pri dávkovaní mydla a ušetrí vám nepríjemné zaobchádzanie s bežným balením. Ak máte radi poriadok a čistotu, je to pre vás super produkt!

 • Univerzálny inovatívny dizajn
 • Pre poriadok a čistotu vášho domova
 • Nehrdzavejúca priesvitná nádoba 
 • Protišmykové dno
 • Kvalitný plast pre dlhú životnosť
 • Ušetríte pri používaní mydla
 • Materiál: kvalitný ABS
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ČISTOTA NA KLIK
Nádoba na mydlo 2-v-1 je dávkovač mydla a držiak na odkladanie hubky. Nalejte obľúbený čistič riadu do nádoby. Stlačením na veko nádoby, dávkovač aplikuje mydlo na hubku. Ak chcete získať viac čistiaceho prostriedku a peny, niekoľkokrát stlačte dávkovač a začnite s umývaním. Tým zabránite nepríjemnému použitiu klasických plastových balení na umývanie riadu, ktoré vykĺznu z mokrých rúk, nemajú žiadny regulátor množstva vytlačeného mydla, prevrátia sa na kuchynskom pulte a sú úplne neestetické na pohľad.
UPRATANÁ KUCHYŇA JE ODRAZ STAROSTLIVOSTI
Určite poznáte pohľad na kuchynský drez, okolo ktorého ležia hubky a balenia mydla na umývanie riadu. Teraz si môžete upratať kuchynský pult pomocou tejto nádoby. Nalejte mydlo do nádoby, položte na ňu hubku alebo handričku a konečne urobte poriadok v kuchyni.
KVALITA JE ZÁKLAD
Nádoba je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý zaisťuje dlhodobé používanie a je úplne odolný voči hrdzi. V spodnej časti nádoby je protisklzová ochrana, ktorá nádobu udržiava na svojom mieste. Inovatívny dizajn vám šetrí náklady spojené s používaním mydla a čas čistenia. Stačí len kliknúť a máte upratanú kuchyňu!

Ďalšie informácie

 • kvalitný ABS

 • 181 g

 • 15 × 15 × 11 cm

 • 1x mydlové čerpadlo, 1x hubka

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.