Solar Flame, LED solárne záhradné svietidlo 1 + 1 ZDARMA

23 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

24,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Počas dňa sa svietidlo automaticky nabíja a v noci svieti a vykúzli dokonalé prostredie pre záhradu alebo terasu, v daždi alebo v letných horúčavách!

 • Jednoduché nastavenie
 • Príjemné svietenie ohňa
 • Krásne vyrezávaný vzor fakle
 • Solárne nabíjanie
 • Úplne vodotesné
 • Automatické zapnutie/vypnutie
 • Na záhrady, dvory, svadby, záhradné párty, sviatočné dekorácie
 • Balenie obsahuje: 1x solárna fakľa + 1x solárna fakľa ZDARMA
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

MAGICKÁ ZÁHRADA

Ak si chcete na dvore či záhrade navodiť príjemnú atmosféru, s našimi solárnymi fakľami to jednoducho zvládnete. Teplé žlté svetlo vyžarované fakľami jemne bliká, akoby v nich skutočne horel oheň. Hlava fakle je elegantne vyrezávaná s krásnymi motívmi, ktoré rozžiaria vzhľad vášho okolia.

FUNKČNOSŤ

Svietidlo jednoducho zapichnite do trávnatého podstavca alebo záhradného kvetináča, nepotrebujete žiadne elektrické vedenie. Zapnite tlačidlo ON a fakľa bude svietiť. Cez deň je lítium-iónová batéria vypnutá a nabíjaná na svetle asi 8 až 10 hodín a v noci sa baterka automaticky rozsvieti a plynule funguje až 10 hodín v lete a až 5 hodín v zime.

TRVANLIVOSŤ A EKONOMIKA

LED diódy sú úplne vodotesné a odolné voči silnému slnečnému žiareniu a všetkým ostatným vonkajším vplyvom vlhkosti, vetra, slnka a snehu (štandard IP65). Sú pevné a odolné, takže vydržia až 5 rokov. Ušetrite náklady na elektrinu a inštaláciu drahých elektrických záhradných svetiel a tieto fakle poskytujú príjemnú záhradnú atmosféru pre každú príležitosť.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Ladislav H. 28 min ·
Fakle sú nádherné, sú ozdobou našej záhrady. V daždi, silnom vetre a 32 stupňových horúčavách sa im darilo skvele!
Komentár Zdieľať
(6)
Zlatica V. 46 min ·
Večer to vyzerá neskutočne pekne, nepotrebujú elektriku aj keď stále svietia
Komentár Zdieľať
(7)
Janek K. 35 min ·
Dal som ich pred firmu, všetci zamestnanci ich chvália.
Komentár Zdieľať
(4)
Darina J. 53 min ·
Sami si nainštalujete, sadnete si a užívate. Nainštalovali sme ich okolo nášho altánku. Vhod príde aj váš CalmSleep, aby komáre neotravovali.
Komentár Zdieľať
(9)
Daniela S. 49 min ·
Vydávajú mimoriadne krásne a uvoľňujúce svetlo, zaspávam na lehátku vždy, keď ich večer pozerám.
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

 • 1x solárna fakľa + 1x solárna fakľa ZDARMA

 • LED

 • slnečná energia

 • 33 lumenov

 • výška 58 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.