SolarLED, solárne LED nástenné svetlo so senzorom pohybu

49 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chcete nainštalovať na dvor a príjazdovú cestu pred domom vhodné osvetlenie, lenže náklady na montáž a náročnosť realizácie sú jednoducho príliš vysoké? SolarLED reflektor je rýchlym a jednoduchým riešením, ktoré osvetlí tmavé kúty vo vašom okolí. 

 • Jednoduchá montáž 
 • Senzor pohybu
 • Solárne nabíjanie 
 • Vodeodolnosť 
 • Nízka spotreba energie 
 • Počet LED žiaroviek: 20
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
SPÔSOB ČINNOSTI
Na SolarLED reflektore je umiestnených 20 LED diód, ktoré majú veľký rozptylový uhol svetla a svietia veľmi silne. Intenzita svetla sa prispôsobuje v závislosti od vonkajších podmienok, ktoré zaregistruje vonkajší senzor. SolarLED sa zapne, keď senzor zaregistruje pohyb, pričom sa intenzita žiariviek prispôsobí v závislosti od vonkajšieho svetla. Cez deň je reflektor úplne vypnutý a nabíja sa prostredníctvom solárnych panelov. V noci alebo za tmy reflektor svieti plnou silou iba v prípade, ak zaregistruje pohyb; v opačnom prípade sa pomaly znižuje na strednú intenzitu, keď zaregistruje vzďalovanie pohybu.
VÝKONNÉ SOLÁRNE ČLÁNKY
SolarLED reflektor je navrhnutý s vysokovýkonnými kryštálovými solárnymi modulmi. Tieto majú veľmi vysokú výťažnosť solárneho svetla až 17 % - výťažnosť kryštálových solárnych modulov vo fotovoltaickej praxi sa totiž pohybuje v priemere 11% - 15%. Kryštálové moduly sú najvhodnejšie pre naše podnebie, pretože majú vysokú výťažnosť aj v prostredí s nižším svetlom a fungujú aj v prípade, keď sú vystavené difúznemu svetlu.
ŠIKOVNÉ A KVALITNÉ
SolarLED reflektor jednoducho namontujete tak, že ho priskrutkujete na stenu. Keďže sa nabíja solárnou energiou, nepotrebujete elektrické vedenie. Pre kryt sme vybrali odolné materiály, ktoré ochránia pred vodou a pevnými časticami, reflektor SolarLED bude teda dokonale chránený pred vonkajšími vplyvmi. Cez deň sa automaticky nabíja, v priebehu 6 až 8 hodín sa nabije na 100 % a je pripravený na viac ako 8 hodín nepretržitej činnosti.

Ďalšie informácie

 • 20

 • IP65 (ochrana pred pevnými časticami a účinkom ponorenia do vody)

 • registrovanie pohybu; zatemnenie; v pohotovosti

 • 0.55 W, 17% výťažnosť

 • 800 mAh

 • 6-8 hodín

 • > 8 hodín

 • dvor, záhrada, chodba, veranda, terasa, príjazdová cesta

 • 85 mm x 115 mm x 40 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.